انتخاب برگه

چگونه رنگ های اتاق خواب خیره کننده فنگ شویی را انتخاب کنیم

اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

انتخاب مناسب‌ترین رنگ‌های فنگ شویی اتاق خواب کمک زیادی به ایجاد حال و هوای مناسب برای استراحت و آرامش می‌کند. راه های مختلفی برای نزدیک شدن به این تصمیم وجود دارد. شما باید ترجیحات شخصی خود، مساحت اتاق خواب روی نقشه باگوا، انرژی پنج عنصر و قصد خود را برای فضا در نظر بگیرید. همه این عوامل، به علاوه تئوری کلی رنگ، به شما کمک می کند تا بهترین رنگ ها را برای فضای اتاق خواب خود انتخاب کنید.

فرآیند تصمیم گیری برای رنگ های اتاق خواب ایده آل فنگ شویی < تصمیم گیری در مورد بهینه ترین رنگ اتاق خواب فنگ شویی برای همه یک فرآیند دشوار است. این به شما کمک می‌کند که پاسخ «درست» وجود نداشته باشد، اما دستورالعمل‌هایی وجود دارد که می‌تواند به شما در مراحل تصمیم‌گیری برای قرار دادن رنگ‌ها در این فضای شخصی کمک کند.

رنگ هایی را که دوست دارید انتخاب کنیدانتخاب و ترجیح شخصی در طراحی فنگ شویی اهمیت چندانی ندارد. درعوض، باید یک عامل مرکزی برای کمک به شما در تصمیم گیری بهترین رنگ برای فضاهای اتاق خواب باشد.

باید از خود بپرسید که کدام رنگ ها به شما اجازه استراحت و آرامش می دهند و کدام رنگ ها به شما احساس آرامش و محافظت می کنند. برخی از رنگ ها بیشتر از بقیه ما را جذب و علاقه مند می کنند و هنگام انتخاب رنگ ها برای این فضای شخصی باید به شهود خود توجه کنید.نقشه باگوا را در نظر بگیریدطراحان فنگ شویی از نقشه باگوا برای تعیین جریان انرژی در یک فضای معین.

BTB bagua به هشت بخش تقسیم می شود که در اطراف یک بخش میانی قرار گرفته اند. هر یک از این مناطق نشان دهنده یک منطقه از زندگی است و هر کدام با رنگ های خاصی همراه است. با توجه به نقشه باگوا محل اتاق خواب را مشخص کنید. با استفاده از رنگی که در اتاق خواب با منطقه روی نقشه باگوا مرتبط است، انرژی را در یک منطقه خاص از زندگی خود فعال خواهید کرد.

منطقه شغلی – سیاه و عمیق آبیشناخت و خودسازی – سیاه، سبز و آبیخانواده و آغازهای جدید – سبز و آبی

ثروت و رفاه – قرمز، آبی و بنفش

شهرت و شهرت – قرمز عشق و روابط – صورتی، قرمز و سفیدکودکان و خلاقیت – سفیدسفر و افراد مفید – خاکستری، سفید و سیاهسلامت – زرد، قهوه ای، نارنجی پنج عنصر را ترکیب کنیدپنج عنصر چوب ، آب، خاک، آتش و فلز پایه و اساس جهان هستند.

بسیار مهم است که انرژی های منحصر به فرد هر عنصر را در سراسر فضای خود متعادل کنید. می‌توانید عناصر مختلف را با استفاده از رنگ‌های منحصربه‌فرد برجسته کنید تا نوع خاصی از انرژی را در اتاق خواب خود فعال کنید.

آب: سایه‌های آبی عمیق، آبی-سبز، و مشکی – عنصر آب نشان دهنده جریان و سازگاری است. اگر احساس گیر کرده اید و باید راهی برای ادامه کار پیدا کنید، از این انرژی استفاده کنید.

فلز: سایه های سفید و خاکستری – از عنصر فلزی اگر می خواهید انرژی را فعال کنید که به دقت، سازماندهی و ساختار کمک می کند.

آتش. : سایه های قرمز و نارنجی – انرژی آتش فعال، مشتاق و پرشور است. اگر می خواهید شور و اشتیاق را با شریک زندگی خود برانگیزید یا در سایر زمینه های زندگی خود احساس بی روحی یا بی روحی می کنید، این عنصر خوبی است.

زمین: سایه های قهوه ای و زرد – عنصر زمین نشان دهنده پرورش، محافظت و ثبات است. اگر می‌خواهید امنیت بیشتری در محیط اطراف خود ایجاد کنید، از این عنصر استفاده کنید.

چوب: سایه‌های سبز، آبی-سبز و قهوه‌ای – انرژی چوب نشان دهنده حرکت و رشد رو به بالا است. اگر می‌خواهید فراوانی و حرکت را فعال کنید، این عنصر مفید است.

نیت اتاق

تنظیم یک هدف خاص. برای اتاق در تصمیم گیری برای انتخاب رنگ اتاق خواب بسیار مهم است. بیشتر اتاق خواب ها باید مکان هایی برای آرامش و ارتباط باشند، اما برخی از فضاهای اتاق خواب، مانند اتاق کودکان، مکان هایی هستند که می خواهید خلاقیت و یادگیری را در آنها ایجاد کنید. انرژی هر رنگ خاص را در نظر بگیرید تا تصمیم بگیرید کدام رنگ باید در اتاق خواب خاصی غالب باشد.

با تاکید بر انرژی یین تعادل ایجاد کنید انتخاب های کلی رنگ باید تعادل انرژی یین و یانگ را در سراسر خانه شما ایجاد کند. اکثر متخصصان فنگ شویی معتقدند که اتاق خواب باید در درجه اول دارای انرژی یین باشد زیرا آرامش بیشتری نسبت به انرژی فعال و تهاجمی یانگ دارد. رنگ های یین منفعل تر، تسکین دهنده تر و آرام بخش تر هستند. رنگ های یانگ روشن و پر جنب و جوش هستند. پایه رنگی را انتخاب کنید که یین است، اما از افزودن چند رنگ یانگ نترسید اگر هر قسمت از زندگی شما به انرژی فعال بیشتری نیاز دارد.

آزمایش و تنظیمهنگامی که تصمیم خود را در مورد بهترین رنگ ها برای اتاق خواب گرفتید، از امتحان کردن آنها خجالت نکشید. در نظر بگیرید که رنگ ها چه احساسی به شما می دهند و چگونه با نور و سایه در سراسر اتاق کار می کنند. اگر رنگ‌ها را دوست ندارید، آن‌ها را در صورت لزوم تنظیم کنید.معنی رنگ‌های اتاق خواب در فنگ شویی

هیچ قانون سخت و سریعی برای بهترین رنگ‌ها وجود ندارد. اتاق خواب در طراحی فنگ شویی در حالی که اکثر طراحان فنگ شویی از انرژی بیش از حد یانگ اجتناب می کنند، حتی زمانی و مکانی برای این رنگ های پر جنب و جوش وجود دارد اگر برای شما شادی ایجاد کنند.

Shades of White Coleman Builders, LLC سفید بیانگر وضوح و خلوص در باور فنگ شویی است. سایه های سفید یک رنگ پایه عالی در اتاق خواب های فنگ شویی است زیرا انرژی پاک و آرام بخش ایجاد می کند. رنگ های سفید همچنین می توانند جریان انرژی را در سراسر اتاق افزایش دهند. با این حال، رنگ سفید نیز می تواند استریل و نابخشودنی باشد. سایه های سفید، مانند کرم و مایل به سفید، با رنگ های متنوع به خوبی کار می کنند. می‌توانید رنگ‌های مکمل دیگری را بر اساس موقعیت اتاق روی نقشه باگوا یا با توجه به پنج عنصر و انرژی که نشان می‌دهند انتخاب کنید.

عنصر: فلز

منطقه نقشه Bagua: کودکان و خلاقیت یا مسافرت و افراد مفیدرنگ های مکمل: هر رنگی با سایه های سفید به خوبی کار می کند. سایه های خاکستریخانه‌های برچر خاکستری رنگی است که نشان دهنده قدرت و دقت است. سایه های خاکستری در ایجاد یک اثر تثبیت کننده و زمین در یک فضای معین مفید است. کارشناسان فنگ شویی همچنین معتقدند که این رنگ نماد تعادل است زیرا ترکیبی از انرژی یین و یانگ است. از آن با سایر مواد خنثی تسکین دهنده استفاده کنید یا به آن رنگ اضافه کنید تا نماد انرژی حیاتی دیگری باشد که می خواهید فعال کنید.

عنصر: فلز نقشه منطقه باگوا: مسافرت و افراد مفیدرنگ‌های مکمل: سایه‌های سبز، آبی، قرمز/صورتی، زرد، بنفش و سایر رنگ‌های خنثی سایه های زردداخلی تراسی زلرفنگ کارشناسان شویی رنگ زرد را با گرما، شادی و فراوانی مرتبط می دانند. سایه های خاکی زرد نیز نشان دهنده زمین و ثبات است. در مورد استفاده زیاد از رنگ زرد پر جنب و جوش در اتاق خواب خود محتاط باشید، زیرا این انرژی فعال می تواند فضای آرام را از بین ببرد. به‌جای آن رنگ‌های زرد آرام‌بخش را انتخاب کنید که به سمت قهوه‌ای متمایل شده یا با سفید روشن می‌شوند.

عنصر: زمین

نقشه منطقه باگوا: سلامترنگ های مکمل: سایه های آبی، سبز، خاکستری، بنفش، نارنجی، قهوه ای و سفید سایه های قهوه ایطراحی داخلی Elmsدر اتاق خواب هایی که می خواهید بر امنیت تأکید کنید سایه های قهوه ای ایده آل هستند.

و حفاظت قهوه ای رنگی است که اگر به طور مکرر در اتاق خواب جابجا می شوید و نیاز دارید به فضای خود متصل شوید، می تواند به ویژه در اتاق خواب مفید باشد. همچنین می توانید از سایه های قهوه ای برای نشان دادن رشد و انعطاف پذیری استفاده کنید.

عنصر: زمین و چوب

منطقه نقشه باگوا: سلامترنگ های مکمل: سایه های آبی، سبز، خاکستری، سفید، قرمز/صورتی و زردشغل و دانش و تزکیه نفسرنگ های مکمل: سایه های سبز، زرد، نارنجی، صورتی/قرمز، بنفش، قهوه ای، خاکستری و سفیدسایه های مشکیطراحی داخلی Studio 790 توسط Ann Uenoسایه های بنفش

طراحی جو گینزبرگ سایه های بنفش نشان دهنده تجمل، فراوانی و خلاقیت است. رنگ های بنفش تیره جلوه ای از پیچیدگی و ظرافت را به فضاهای اتاق خواب می بخشد. مطمئن شوید که رنگ‌های تیره بنفش را با رنگ‌های کم‌رنگ‌تر مانند خاکستری و سایه‌های سفید متعادل کنید تا ظاهر فضا را متعادل کنید.

عنصر: آتش

منطقه نقشه باگوا: ثروت و رفاهرنگ های مکمل: سایه های آبی، قرمز/صورتی، خاکستری، سیاه، قهوه ای، و سفید

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *