انتخاب برگه

کار ساخت ورزشگاه اورتون پس از مرگ در محل متوقف شد

مرداد ۲۷, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

لینگ اورورک تأیید کرده است که فردی که برای یکی از پیمانکاران فرعی آن در ساخت استادیوم جدید فوتبال براملی مور داک برای باشگاه فوتبال اورتون کار می کرد در پی یک حادثه جان باخت. حادثه دیروز در سایت.
کار بر روی استادیوم که در یک اسکله سابق در حال ساخت است، در حالی که تحقیقات توسط پلیس مرسی ساید و اداره بهداشت و ایمنی در حال انجام است، به حالت تعلیق درآمده است.
سخنگوی Laing O’Rourke گفت: “ما می توانیم تأیید کنیم که یکی از اعضای تیم ما که در حال انجام کار برای یکی از پیمانکاران فرعی ما بود، در یک حادثه دیروز به شدت مجروح شد. او از طریق آمبولانس به بیمارستان منتقل شد و در آنجا متأسفانه درگذشت.
“ما از حادثه غم انگیز امروز شوکه و غمگین هستیم و افکارمان با خانواده و دوستان مرد متوفی و ​​تیم پروژه بزرگتر ما است.
«پلیس و اداره ایمنی و بهداشت در محل حضور دارند و ما تا اطلاع ثانوی کار را به حالت تعلیق درآوریم. ما به طور کامل با هر تحقیقی که در پی خواهد آمد همکاری خواهیم کرد.”
توئیتی از پلیس مرسی ساید تأیید کرد که این حادثه حوالی ساعت ۱ بعدازظهر روز ۱۴ اوت رخ داده است و مردی ۲۶ ساله درگیر آن بوده است.
باشگاه فوتبال اورتون در پی این حادثه بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که همه در باشگاه “دلشان از این خبر ناراحت است”. در این بیانیه آمده است: “افکار و تسلیت همه افرادی که با اورتون در ارتباط هستند در این زمان غم انگیز با خانواده، دوستان و همکارانش است.”
هیچ جزئیاتی درباره اینکه این مرد در زمان وقوع حادثه در چه عنصری از ساخت و ساز بوده است، منتشر نشده است. با این حال، ویدئوهای اخیر منتشر شده از ساخت و ساز نشان می دهد که کار بر روی نصب نوک کنسول برای سقف در غرفه غربی در حال پیشرفت است. باشگاه به تازگی دومین سالگرد ساخت ورزشگاه جدید ۵۰۰ میلیون پوندی را توسط Laing O’Rourke آغاز کرده بود که از تکنیک های مدولار برای غلبه بر چالش های سایت و بهبود بهره وری سایت استفاده کرده است.
در پایان ژوئیه، باشگاه فوتبال اورتون گفته بود که کار طبق برنامه انجام شده و انتظار می‌رود «در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۴» تکمیل شود.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *