انتخاب برگه

یک خسارت مالی بزرگ بر اثر ناآگاهی

آبان ۸, ۱۴۰۰ | رپورتاژ آگهی

یونولیت سقفی
یونولیت سقفی

مال و اموال، دارایی و تمام چیزهایی که در طول سالها هرکسی کسب کرده برایش ارزش و جایگاه ویژه ای دارد، غیر از این است؟ کسی دلش نمیخواهد تمام داشته هایش را از دست بدهد. نمیخواهد وقتی تصمیم به سرمایه گذاری میگیرد، متحمل ضرر مالی بسیار زیادی شود. وقتی دلار میخرید، امیدوار هستید که قیمت آن بالا برود و پایین آمدن قیمت آن مساوی است با ضرر و زیان. اما وقتی از سرمایه گذاری بر روی ساختمان سازی حرف میزنیم، چه چیزی میتواند مشکل آفرین شود و باعث شود تا شما متحمل خسارتی سنگین شوید؟ در هرکدام از حوزه های سرمایه گذاری، داشتن آگاهی کلید موفقیت است. شما اگر بازاری که قرار است سراغش بروید را به خوبی بشناسید، احتمال ضرر کردنتان به حداقل میرسد. این موضوع در ارتباط با ساختمان سازی نیز صدق میکند. شناخت متریال مناسب برای استفاده میتواند شما را به آن هدف مطلوبتان برساند. اینجا سر و کار شما بیشتر از هرچیزی با قیمت متریال است. شناخت استفاده از متریال درست و همچنین دانستن قیمت آنها میتواند جلوی ضرر و زیان مالی تان را بگیرد.

یونولیت سقفی؛ متریالی ایده آل برای ساختمان سازی

یونولیت سقفی به دلیل شکل و ساختاری که دارد و همچنین ویژگی های مطلوبش اخیرا به طور چشمگیری در ساختمان سازی، ساخت برج های مسکونی و همچنین بازسازی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از یونولیت سقفی در دیوار، سقف و کف میتواند تا حد زیادی از هزینه ها بکاهد. نه فقط هزینه های مربوط به ساخت سقف و … بلکه هزینه هایی که در ادامه بعد از ساخت ساختمان ممکن است ایجاد شود. هزینه هایی در ارتباط با مصرف انرژی. در ساختمان سازی مدرن، تقاضای مردم بیش از هر وقت دیگری نسبت به یونولیت های سقفی بیشتر شده است. نصب و اجرای یونولیت سقفی در ساختمان نسبت به باقی مصالح ارزانتر تمام میشود. از ویژگی های مهم دیگر این محصول میتوان به دوستدار محیط زیست بودن آن اشاره کرد از این حیث که قابلیت بازیافت آن وجود دارد. اما نکته مهمی که هنگام استفاده از یونولیت سقفی وجود دارد، در نظر گرفتن کیفیت آن است. اگر از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند میتوانند باعث نقص های بسیار زیادی شوند و بازدهی مورد نظر را نخواهند داشت. شما میخواهید در کدام دسته قرار بگیرید، آنهایی که ساختمان سازی مدرن را در دستور کار قرار داده اند یا آنهایی که هنوز میخواهند کلی از سرمایه شان را بر باد بدهند؟

استفاده از یونولیت سقفی به مراتب بهتر از استفاده نکردن از آن است!

استفاده از متریال مرغوب و باکیفیت از جمله فاکتورهای بسیار مهمی است که میتواند بر روی قیمت یک واحد مسکونی تاثیر مستقیم داشته باشد و آن را افزایش دهد. یونولیت سقفی را اگر از شرکتی معتبر تهیه کنید و استاندارد باشد، وزن بسیار کمی دارد و در عین حال مقاومت آن بسیار زیاد است. همچنین خواص عایقی که دارد نیز باعث میشود تا جلوی هدر رفتن انرژی را به خوبی بگیرد. از بابت عمر این محصول نیز خیالتان راحت، شما این امکان را دارید تا در هر ابعادی که میخواهید آن را تهیه کنید و سپس محصولاتی مرغوب را در قالبی کلی که به عنوان واحد مسکونی است به مشتری برسانید. اینطوری شما با هزینه بسیار کمتر از آنچه فکرش را بکنید، میتوانید ساختمانی مقاوم و استاندارد بسازید و آن را با قیمتی مناسب به مشتری ارائه کنید.

قیمت یونولیت سقفی؛ حسابی ارزشش را خواهد داشت!

یونولیت سقفی جدای از انواع مختلف ابعاد، در وزن های متفاوتی نیز تولید میشود. مثلا شما میتوانید یونولیت سقفی با وزن ۱۲۰۰ گرم را به طول ۲ متر، عرض ۵۰ سانتی متر و ارتفاع ۲۵ سانتی متر را به قیمت ۶۴٫۰۰۰ تومان خریداری کنید. در عین حال میتوانید یونولیت سقفی ۲۳۰۰ گرمی را با همان ابعادی که گفتیم به قیمت ۱۴۲٫۰۰۰ تومان خریداری کنید. این که شما چه کاربردی از آن انتظار دارید و میخواهید ساختمانتان چه مقاومتی داشته باشد، تعیین کننده ابعاد و وزن یونولیت سقفی خواهد بود.

جلوی ضرر را از هرجا بگیرید، منفعت است!

این ضرب المثل را که احتمالا بارها و بارها شنیده اید! اگر میخواهید دست به کار شوید و ساختمانی بسازید، پیشنهاد میکنیم قیمت مصالح مختلف را باهم مقایسه بکنید. اینطوری به شما ثابت خواهد شد که استفاده از یونولیت سقفی از هر حیث برایتان به مراتب بیشتر منفعت خواهد داشت. یکی از شرکت های معتبر در حوزه تولید یونولیت سقفی، شرکت عمران گستر است. از همین حالا وارد دنیای ساختمان سازی مدرن شوید و سودتان را چند برابر بیشتر کنید و هزینه هایتان را کاهش دهید.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه