انتخاب برگه

یک وکیل ملکی خوب….

مهر ۳۰, ۱۳۹۹ | رپورتاژ آگهی

سلام به دوستان سایت سازه پلاس در این مقاله میخواهیم به شما یه وکیل ملکی خوب معرفی کنیم-  دعاوی ملکی خود به چند دسته تقسیم می شود از جمله کیفری،حقوقی و ثبتی و در نتیجه وکیل پایه یک  در زمینه ملکی به در زمینه های حقوقی ثبتی و کیفری نیز بایست تبحر و تسلط کامل به قوانین داشته باشد و در کنار این موارد تجربه فعالیت در این زمینه را نیز داشته باشد.

معمولا با توجه به این امر که پرونده های ملکی پیچیدگی خاص خود را دارند و همچنین به جهت تنوع موضوعی این دسته از دعاوی وکلا ی متخصص در این زمینه از قبول وکالت در زمینه های دیگر خودداری کرده و تنها به پرونده های ملکی متمرکز می شوند.

وکیل ملکی
وکیل ملکی

همانطور که بیان شد با توجه به گستردگی دعاوی ملکی، وکیل متخصص املاک بایستی از پیچیدگی های موضوعات مربوط به این پرونده ها اطلاعات لازم را داشته باشد تا بتواند به درستی از حق و حقوق موکل خویش دفاع کرده و بتواند حق شما را باز ستاند. همچنین لازمه ی وکیل ملکی داشتن اشرافیت کامل به آیین نامه ها و قوانین مربوط به املاک و مستقلات ، می تواند تمام جوانب موضوع دعوا را سنجیده و بر حسب مصلحت موکل خویش به دفاع از وی بپردازد

علاوه بر این موارد وکیل متخصص دعاوی ملکی خبره و با تجربه که دانش و اطلاعات کافی در زمینه ی حرفه ی وکالت دارند می توانند در زمینه های مختلف به موکلین خود مشاوره تخصصی داده و ایشان را با تمام جوانب پرونده مطلع نماید.

حیطه فعالیت وکیل ملکی

همانطور که بیان کردیم وکیل  ملکی خوب می تواند در دیگر زمینه ها ازجمله دعاوی حقوقی،مهاجرتی،خانوادگی و … نیز وکالت افراد را قبول نمایند ولیکن ترجیح داده می شود تا به صورت تخصصی در این زمینه (ملکی) عمل نموده و بر روی دعاوی ملکی تمرکز نماید تا بتواند دعاوی از این دست را به درستی و در تمام جوانب شناخته و بررسی کرده و قادر به منتج به نتیجه شدن پرونده باشد.

مصادیق دعاوی ملکی::

تنظیم سند رسمی

خلع ید

دعاوی سه گانه تصرف

مطالبه اجرت المثل ایام تصرف

فسخ قرارداد اجاره

تعدیل اجاره بها

اخذ پایانکار

مزایای حضور وکیل در برخی از مصادیق دعاوی ملکی

از دیگر مصادیق دعاوی ملکی مبحث سرقفلی می باشد با توجه به پیچیدگی مراحل دادرسی در این دعاوی حضور وکیل تاثیری مثبت در تصمیم و روند پرونده خواهد داشت. در رابطه با دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه حضور وکیل با توجه به موارد زیر لازم و توصیه میشود بدون مشاوره با وکیل اقدام نشود. چرا که در دعاوی مربوط به سرقفلی و حق کسب و پیشه با توجه به اینکه در عرف سرقفلی و حق کسب و پیشه تفکیک نشده و در قوانین این تفکیک وجود دارد بهتر است متخصص این امر (وکیل) در دعاوی حضور داشته باشد .در رابطه با دعاوی مربوط به اجاره و سرقفلی و کسب و پیشه قوانین متعدد از جمله مدنی و قوانین روابط موجر و مستاجر سال ۵۶، ۶۲، ۷۶و برخی قوانین پراکنده و آیین نامه ها وجود دارد و تشخیص اینکه دعوا با توجه به کدام قانون اقامه شود بسیار حائز اهمیت است.

مصداق دیگری که از آن می توان نام برد مبحث الزام به تنظیم سند رسمی ملک است مزایای استفاده از وکیل این است که مدت زمانی که سند رسمی به نام خریدار می شود کوتاه تر می شود.نیازی به حضور خریدار در دادگاه و مراحل رسیدگی به دعوی نیست و…

مصداق دیگر خلع ید  می باشد که در این مورد حساسیتی که در تنظیم دادخواست خلع ید وجود دارد و اینکه در صورت اشتباه آن با تخلیه، دادخواست خلع ید در دادگاه های حقوقی رد خواهد شد سبب شده است که مالکان برای تنظیم دادخواست خلع ید خود نزد وکلای متخصص و با تجربه این نوع دعوی بروند.

بهترین وکیل ملکی
بهترین وکیل ملکی

ویژگی های وکیل متخصص ملکی

در بیان ویژگی های مهم یک وکیل ملکی خوب می توان دانش حقوقی متناسب با نوع حرفه ی تخصصی را ملاک قرار داد چرا که با توجه به گستردگی مباحث حوزه وکالت و دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی ، وکیل انتخابی شما باید با قوانین و مقررات، نظرات دکترین حقوق، رویه و عرف رایج در دادگاه ها و آرا وحدت رویه ی مربوط به آن آشنایی و تسلط کامل داشته باشد تا بتواند در دادگاه از شما به بهترین  نحو ممکن دفاع نماید

همچنین از دیگر ملاک ها برای تعیین یک وکیل ملکی خوب ،میزان تجربه ی وکیل در دعاوی ملکی است. تجربه و سابقه ی وکالت وکلای ملکی می تواند از جمله نکات مهمی و حائز اهمیت در این زمینه باشد که می بایست حتما به آن توجه نمایید چرا که وکیل ملکی گروه وکلای حکمت  با تجربه ای که سابقه ی وکالت در این زمینه را داراست شانس موفقیت بیشتری نیز در پرونده های ملکی مشابه خواهند داشت

الته که دو ویژگی برشمرده باید به نحو تومان در وکیل متخصص ملکی وجود داشته باشید پس در انتخاب وکیل متخصص ملاک های برشمرده را در نظر داشته باشید

چرا باید به وکیل متخصص ملکی مراجعه نمود

از آن جایی که نحوه ی طرح دعوا و شکایت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری، در روند رسیدگی به آن حائز اهمیت می باشد چراکه می‌تواند منفعت و یا ضرر افراد را تغییر دهد و اگر اشتباهی در این زمینه رخ دهد باعث ضرر های سنگینی خواهد شد. در نتیجه برای عدم ایجاد مشکلات و ضرر های  احتمالی در دعاوی ملکی بهتر است پیش از هر گونه اقدامی، با یک وکیل ملکی خبره مشورت نموده و از نظرات و راهنمایی های وی که می تواند برای دعوای شما مفید انجام دهد آگاهی پیدا کنید.

وکلای تخصص گروه وکلای حکمت

گروه وکلای حکمت آدرس سایت  از جمله متخصص ترین و متبحر ترین وکلای ملکی davoodcheshmi.com هستند که با داشتن ۱۷ سال سابقه درخشان در این زمینه و با داشتن تخصص و دانش لازم و همچنین تجربه ی بالا برای موفقیت هر چه بیشتر دعاوی ملکی شما در نظر گرفته و در نتیجه بهترین راهکار را در پیش روی شما قرار خواهند داد. 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه