انتخاب برگه

۱۰ سبک محبوب کابینت آشپزخانه

دی ۳۰, ۱۳۹۹ | رپورتاژ آگهی

۱۰ سبک محبوب کابینت آشپزخانه

کابینت انتخاب شده بر آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد. در اینجا انواع کابینت ها از سنتی تا معاصر را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید تا با این کابینت ها آشنا شوید. 

اگر می‌خواهید از یک متخصص کمک بگیرید می‌تونید در قدم اول می‌توانید هزینه طراحی کابینت را در شهر خودتان بپرسید. مثلا اگر به دنبال کابینت ساز در تهران باشید می‌توانید درخواست طراحی کابینت ثبت کنید و پس از زمانی کوتاه پیشنهاد متخصصان فعال در بازار را مشاهده کنید. از آنجایی که این متخصصین در بازار صاحب امتیاز و سابقه و کارنامه هستند با در نظر گرفتن همین موارد و نظرات مشتریان قبلی ایشان، می‌توانید انتخابی آگاهانه تر را تجربه کنید.

۱٫ سنتی

کابینت های سنتی با درهای پنل دار یا برجسته جزئیات زیادی را به نمایش می گذارند. رنگ ها از سفید و کرم تا قرمز و رنگ چوب را شامل می شود. در این سبک در کابینت ها اغلب قالب دار هستند.

۲٫ شیکر

کابینت های شیکر طرح ساده و شکیل دارند و درهای پنل دار و ریلی، روکش چوب طبیعی و رنگ های سفید یا خاکستری را شامل می شود. کابینت های شیکر در حال حاضر ترند هستند چون جلوه کلاسیک تا امروزی آن برای سبک سنتی تا معاصر آشپزخانه مناسب می باشند

۳٫ روستایی

کابینت روستایی سبک زندگی روستایی را نشان داده و کابینت های بزرگ، رنگ های گرمو جزئیات چوبی و طرح های گره دار چوب را شامل می شوند. این کابینت ها به جای استفاده از روکش گلاسه اغلب مات بوده و رنگ چوب را نشان می دهند. دستگیره های برنجی یا فلزی در این کابینت ها دیده می شوند.

۴٫ معاصر

کابینت های معاصر سطح فلت، طرح مینیمال و دستگیره های ساده داشته و بنابراین طرح تمیز دارند. این کابینت برای آشپزخانه های کوچک مناسب بوده و از آنجایی که تاج ندارند اندازه اصلی کابینت بلندتر بوده و فضای ذخیره سازی بیشتری دارند.

۵٫ تخت 

کابینت های تخت شبیه طرح معاصر هستند اما ظاهر مدرن تری دارند. به این صورت که طرح ساده و بدون جزئیات را نشان می دهند. از آنجایی که در ساخت آنها از مواد کمتر استفاده شده ارزان تر تمام می شوند. همچنین به خاطر نداشتن ابزار راحت تر تمیز می شوند.

۶٫ روستایی

با کابینت های روستایی که مانند کابینت سنتی پنل برجسته و جزئیات فراوان دارند فضایی گرم و دنج دارید. درب چوبی یا درب های رنگی به رنگ زرد، سبز نعنایی، آبی کمرنگ و کرم در این کابینت ها دیده می شود. تکنیک های رنگ سابی یا رنگ شیری برای این کابینت ها به کار رفته و آنها را روستایی نشان می دهند.

۷٫ دست ساز

طرح دست ساز در واکنش به طرح های تزئینی اواخر سال های ۱۸۰۰ ساخته شده و خطوط صاف، کیفیت ساخت و تزئینات مینیمال را شامل می شود. این کابینت ها از چوب های سنگین مانند بلوط، گردو، گیلاس یا افرا ساخته شده و ظاهر طبیعی را حس می کنند. 

۸٫ درب شیشه ای

در این کابینت ها روی درب کابینت شیشه نصب می شود تا فضای آشپزخانه را زیباتر کند. این سبک بیشتر برای کابینت های بالا به کار می رود تا بتوانید ظروف شیشه ای، چینی یا تزئینی را به نمایش بگذارید. این کابینت ها آشپزخانه را روشن تر می کنند. 

۹٫ لوور

یک سبک خاص در جزیره آشپزخانه و کابینت های تزئینی که در آن از ورقه های چوبی افقی مانند نورگیر پنجره استفاده می شود. اغلب کابینت های لوور بین تخته ها فضای خالی دارند که تهویه ایجاد می کند، بنابراین برای کابینت های کنار شوفاژ و وسایل الکترونیک مناسب است. 

۱۰٫ قفسه باز

قفسه باز گرچه سبک کابینت نیست اما ایده ای خاص برای ذخیره سازی اثاثیه است، مخصوصا اگر فضای دیوار کم باشد. این ایده آشپزخانه را تمیز و مرتب نشان می دهد. این ایده روشی خاص برای دسترسی راحت به قاشق چنگال ها و وسایل دیگر است. در این صورت می توانید لوازم هماهنگ را به نمایش بگذارید.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه