انتخاب برگه

۱.۳ میلیارد پوند هزینه ای که قبلاً توسط بزرگراه های ملی برای تونل استون هنج متعهد شده بود

شهریور ۲۸, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

قراردادهایی به ارزش ۱.۳ میلیارد پوند برای ساخت طرح A303 Amesbury به Berwick Down توسط National Highways امضا شده است که مجموع هزینه سرمایه تخمینی آن ۱.۷ میلیارد پوند است. .
این پروژه که به عنوان تونل استون هنج شناخته می شود، شاهد ساخت یک جاده دوگانه ۱۲.۸ کیلومتری جدید خواهد بود تا جایگزین بخش موجود A303 شود که از سایت میراث جهانی استون هنج یونسکو می گذرد. این شامل یک تونل ۳.۳ کیلومتری جدید است که به زیر بنای تاریخی ماقبل تاریخ می رود.
تحقیق انجام‌شده توسط Tussell، گروهی که بینش‌هایی درباره قراردادهای دولتی ارائه می‌دهد، اکنون ارزش هر قراردادی را که تاکنون در این طرح واگذار شده است، نشان داده است، زیرا بزرگراه‌های ملی متعهد به قراردادی ۱۰ میلیون پوندی با شرکت امنیتی High Court Enforcement Group شده است.
اکثر ۱.۳ میلیارد پوندی که قبلاً تعهد شده است برای سرمایه‌گذاری مشترک بیشتر، شامل FCC Construcción اسپانیا، شرکت ایتالیایی WeBuild و BeMo Tunneling از اتریش، که بزرگراه‌های ملی به عنوان مناقصه‌دهنده ترجیحی خود برای ساخت تونل در می ۲۰۲۲ تحت عنوان یک معامله ۱.۲ میلیارد پوندی.
JV توسط یک کنسرسیوم طراحی متشکل از اتکینز، جیکوبز و طراح اسپانیایی Sener پشتیبانی خواهد شد.
همچنین تونل برنامه ریزی شده، این طرح همچنین شامل ساخت یک کنارگذر شمالی Winterbourne Stoke با یک راهرو بر فراز دره River Till، یک اتصال جدید بین A303 و A360 در غرب سایت میراث جهانی است تا جایگزین شود. دوربرگردان Longbarrow موجود و یک تقاطع جدید بین A303 و A345 در دوربرگردان کنتس موجود.
همچنین با دریافت یک قرارداد بزرگ به عنوان بخشی از پروژه، باستان شناسی وسکس ۳۵ میلیون پوند برای کار خود به عنوان پیمانکار باستان شناسی برای طرحی که در سال ۱۹۹۸ آغاز کرد، پرداخت خواهد شد.
Costain و Mott MacDonald 60 میلیون پوند به عنوان بخشی از قرارداد شریک تضمین تحویل دریافت کردند. این دو غول مهندسی با کمک به بسیج پیمانکار اصلی، نظارت بر ساخت و ساز و کمک، تخصص فنی و مدیریت ساخت و ساز را ارائه خواهند کرد. انجام الزامات رضایت و اطمینان از طراحی.
در ماه ژوئیه، مارک هارپر، وزیر حمل و نقل، پس از بررسی حکم به روز شده دادگاه عالی، دستور رضایت توسعه (DCO) را برای این طرح اعطا کرد. پروژه در ابتدا توسط گرانت شاپس، وزیر حمل و نقل سابق، در نوامبر ۲۰۲۰ تأیید شد، برخلاف توصیه بازرسی برنامه ریزی، اما این توسط دادگاه عالی لغو شد و حکم داد که تصمیم او “غیرقانونی” است.
DCO برای «تعیین مجدد» به وزیر حمل‌ونقل بازگشت که جزئیات کربن بیشتری را درخواست کرد. این باعث شد که بزرگراه‌های ملی برنامه را مجدداً برای برآورده کردن شرایط سخت‌تر کار کنند.
به‌عنوان بخشی از هزینه‌های متعهد، National Highways موافقت کرده است که ۱۸ میلیون پوند به عنوان هزینه‌های قانونی به شرکت Gowling WLG بپردازد. ۱۳ میلیون پوند دیگر به PwC و ۲.۲ میلیون پوند به Turner & Townsend با هر دو قرارداد برای خدمات حرفه ای پرداخت می شود.

طرح ساخت تونل استون هنج جنجال گسترده ای را برانگیخته است. یونسکو به طرح‌ها و در آگوست سال گذشته خواستار بررسی گزینه های مختلف جایگزین برای حفاظت از میراث این سایت شد.
مخالفان این طرح پیشنهاد کرده اند که یک تونل طولانی تر به جلوگیری از آسیب رساندن به سایت تاریخی کمک می کند.
کریس تاد، مدیر و بنیانگذار شبکه اقدام حمل و نقل، قاطعانه معتقد است که اگر تونل ادامه یابد، این سایت وضعیت میراث یونسکو خود را از دست خواهد داد، ادعایی که در ابتدا توسط خود نهاد سازمان ملل در سال ۲۰۲۱ پیشنهاد شد.
تاد گفت: “میلیاردها که برای ایجاد آسیب دائمی و غیرقابل برگشت به سایت میراث جهانی استون هنج هدر می‌رود، یک رسوایی بین‌المللی است.
«این سایت در حال حاضر در خطر حذف شدن از فهرست یونسکو است، مگر اینکه این جاده یک بار دیگر توسط دادگاه متوقف شود. همه اینها برای حل یک ترافیک فصلی، زمانی که جاده‌های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که هر روز از سال از ازدحام بدتری رنج می‌برند.
“همانطور که ارقام خود دولت نشان می دهد، ساخت جاده ها ازدحام را حل نمی کند که پیش بینی می شود با برنامه جاده سازی آن افزایش یابد.
“ما به راه حل های واقعی نیاز داریم که تراکم را مدیریت کند، نه تفکر بی اعتبار قرن بیستم که اوضاع را بدتر می کند.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *