انتخاب برگه

تعرفه تبلیغات در سازه پلاس

شرایط و مبالغ اعلامی سایت مقطوع و غیرقابل مذاکره می‌باشد.

تعرفه تبلیغات در کانال تلگرام:

یک پست متنی یا بنر تصویری/ویدیویی/گیف به همراه متن توضیحات با توجه به قوانین و محدودیت‌های تلگرام در طول و حجم پست در کانال درج می‌شود، در مدت زمان ۱۲ ساعت به عنوان پست آخر و ۱۲ ساعت پست دوم تبلیغ ادامه یافته و سپس پاک خواهد شد.

 انتخاب روز و ساعت شروع برای درج تبلیغ جهت بازخورد موثر، کاملا در اختیار سفارش دهنده آگهی می باشد. حداقل از یک روز قبل هماهنگی با پشتیبانی سایت لازم است.

تعرفه تبلیغات در پیج اینستاگرام:

یک پست تصویری یا ویدیویی به همراه متن توضیحات با توجه به قوانین و محدودیت‌های اینستاگرام در صفحه درج می‌شود، ۱۲ ساعت به عنوان آخرین پست بوده و تا یک هفته در پیج خواهد ماند.

انتخاب روز و ساعت شروع برای درج تبلیغ جهت بازخورد موثر، کاملا در اختیار سفارش دهنده آگهی می‌باشد. همزمان در story نیز درج پست یکبار اطلاع رسانی می‌شود.

توضیحات و شرایط درج تبلیغات:

  1.  با توجه به اینکه مخاطبین و دنبال کنندگان شبکه‌های اجتماعی «سازه پلاس» همگی از افراد فعال و مرتبط با صنعت ساختمان و خصوصا مهندسان رشته‌های عمران و معماری و تاسیسات می‌باشند، فقط آگهی‌های تخصصی مربوط به مهندسی ساختمان پذیرفته می‌شود.
  2.  تایید محتوای آگهی از طرف پشتیبانی الزامی می‌باشد. سازه پلاس در تایید و عدم تایید آگهی‌ها آزاد می‌باشد. آگهی‌های مشابه فعالیت مجموعه سازه پلاس یا آگهی‌های اغراق آمیز یا آگهی با هدف تخریب رقبا و موارد مشابه که بر خلاف اخلاق حرفه‌ای مهندسی می‌باشند، مورد تایید قرار نخواهد گرفت.
  3. بیان آگهی باید رسمی بوده و مخاطبین آگهی در بنر، ویدیو یا متن آگهی، با فعل دوم شخص جمع خطاب شوند و مخاطب دوم شخص مفرد به هیچ عنوان مورد پذیرش نخواهد بود. همچنین بکار بردن الفاظی نظیر مهندس جان، دوست من، دوست عزیز در آگهی مجاز نمی‌باشد.
  4. قبل از ارسال آگهی کنترل فعال بودن آدرس لینک‌های موجود در متن تبلیغ به عهده آگهی دهنده بوده و به هیچ عنوان آگهی ویرایش نشده و دوباره ارسال نخواهد شد.
  5. مدت زمان آگهی، ساعات پشت سرهم و بصورت پیوسته می‌باشد. امکان توقف و ادامه اماکن پذیر نیست.
  6. امکان هیچ گونه تخفیف و تغییر شرایط درج آگهی وجود ندارد. و فقط مطابق ساعات و شرایط ارائه شده امکان تبلیغ وجود دارد.
  7. در داخل سایت سازه پلاس، امکان تبلیغات بنری وجود ندارد، ولی امکان درج ریپورتاژ آگهی و معرفی سایت و مجموعه‌ها وجود دارد.
سوالی دارید؟ پیام دهید