انتخاب برگه

تعرفه درج آگهی در شبکه‌های اجتماعی سازه پلاس

شرایط:

با توجه به اینکه مخاطبین و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی «سازه پلاس» همگی از افراد فعال و مرتبط با صنعت ساختمان و خصوصا رشته مهندسی عمران و معماری می‌باشند، فقط آگهی‌های تخصصی مربوط به مهندسی ساختمان (مهندسی عمران، معماری و تأسیسات) پذیرفته می‌شود.

اعضاء تخصصی شبکه های اجتماعی ما بصورت خودجوش و با تبادل لینک با سایر همکاران بوده که صرفا تخصصی و کاملا مرتبط به مهندسی عمران و معماری بوده و کوچکترین جذب عضو توسط روش های عمومی و تبادل با کانال های حتی نیمه تخصصی نیز صورت نگرفته و نخواهد گرفت.

حتماً قبل از واریز هرگونه مبلغ، آگهی خود را جهت هماهنگی و تائید ارسال کنید.

(ارسال پیشنمایش آگهی جهت بررسی الزامی است، id پشتیبان در تلگرام sazeplus@ (افراد ریپورت شمارشون رو پیامک کنند به ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳) و یا ارسال به ایمیل آدرس support@sazeplus.com)

سازه پلاس آگهی ‌های مفید را بعد از اتمام مدت زمان پلن حذف نخواهد کرد. (این مورد حقی برای آگهی دهندگان ایجاد نمی کند)

حمایت از کنفرانس

شرایط حمایت رسانه‌ای سازه پلاس از همایش‌ها، کنفرانس، کنگره‌، سمینار، کارگاه، سمپوزیوم و… مربوط به مهندسی و صنعت ساختمان

تعرفه درج در کانال تلگرام:

یک پست متنی یا بنر تصویری/ویدیویی/گیف به همراه متن توضیحات با توجه به قوانین و محدودیت های تلگرام در طول و حجم پست در کانال درج می‌شود، در مدت زمان پلن انتخابی به عنوان پست آخر در کانال قرار می‌گیرد. بعد از اتمام مدت زمان تبلیغ، برابر همین مدت زمان به عنوان پست دوم تبلیغ ادامه یافته و سپس پاک خواهد شد. ممکن است سازه پلاس برخی آگهی های مفید را به عنوان یکی از پست ها در کانال نگه دارد.

 انتخاب روز و ساعت شروع برای درج تبلیغ جهت بازخورد موثر، کاملا در اختیار سفارش دهنده آگهی می باشد.

تعرفه درج آگهی در پیج اینستاگرام:

یک پست تصویری یا ویدیویی به همراه متن توضیحات با توجه به قوانین و محدودیت های اینستاگرام در طول و حجم پست در صفحه درج می شود، در مدت زمان پلن انتخابی به عنوان پست آخر در پیج قرار می‌گیرد. بعد از اتمام مدت زمان تبلیغ، برابر همین مدت زمان به عنوان پست دوم تبلیغ ادامه یافته و سپس پاک خواهد شد. ممکن است سازه پلاس برخی آگهی های مفید را به عنوان یکی از پست ها در صفحه نگه دارد.

انتخاب روز و ساعت شروع برای درج تبلیغ جهت بازخورد موثر، کاملا در اختیار سفارش دهنده آگهی می باشد.

توضیحات:

۱- قبلا از واریز مبلغ تعرفه ها، تایید از طرف سازه پلاس الزامی می باشد. اعلام تعرفه های درج آگهی هیچ حقی برای درج حتمی تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی ما ایجاد نمی‌کند، سازه پلاس در تایید و عدم تایید آگهی ها آزاد می باشد.

۲- به هیچ عنوان قبل از تایید آگهی پولی واریز نفرمایید، چنانچه مبلغی را بدون تایید واریز نمایید، مبلغ واریزی عودت خواهد شد.

۳- مدت زمان پلن ها، ساعات پشت سر هم و بصورت پیوسته می باشد.

۴- قبل از ارسال آگهی روی شبکه اجتماعی کنترل فعال بودن و درست بودن آدرس لینک های موجود در متن تبلیغ به عهده آگهی دهنده بوده و به هیچ عنوان پست ویرایش نشده و دوباره ارسال نخواهد شد.

۵- سازه پلاس هیچ تضمینی بابت بازخورد و موفقیت آگهی شما ندارد، انتخاب روز و ساعت شروع تبلیغ کاملا در اختیار شماست.

سازه پلاس آمادگی جهت مذاکره با هرگونه پیشنهاد “تبلیغاتی تخصصی” و “تبادل تبلیغات تخصصی” بصورت تبلیغ موقت و بلند مدت و همچنین حمایت رسانه‌ای از همایش ها و رخدادهای تخصصی را دارد.