انتخاب برگه

آپدیت کلیدواژه سازه پلاس اردیبهشت ۱۴۰۰ | ویژه خریدارن قبلی

دریافت رایگان آپدیت کلیدواژه برای خریداران قبلی | معتبر برای خرید بعد از آذر ۱۳۹۷ و به شرط عدم قبولی یا ثبت‌نام دوره بعد

خریدهای قبل از آذر ۹۷ (به علت گذشت بیش از ۲ سال از تاریخ خرید) یا کسانی که بیش از یکبار آپدیت دریافت کرده‌اند، شامل دریافت رایگان آپدیت نمی‌باشند.

آخرین نسخه کلیدواژه نسخه ۱۳۹۹ – آزمون اسفند ۱۳۹۹ = آزمون اردیبهشت ۱۴۰۰

توجه مهم: کلیدواژه‌های برق (طراحی و نظارت)، کلیدواژه مکانیک، کلیدواژه نقشه‌برداری و کلیدواژه ترافیک نسخه ۹۸-۲ برای آزمون اسفند ۱۳۹۹ قابل استفاده بوده و نیازی به آپدیت ندارد. (فقط جلد کلیدواژه بروز شده است.)

مسئولیت استفاده از کلیدواژه بروز نشده به عهده خود داوطلبین می‌باشد. به پرینت مجدد به عنوان هزینه نگاه نکنید، در صورت عدم قبولی چند میلیون تومان ضرر می کنید.


توضیح: ارسال رایگان نسخه آپدیت فقط به مدت حداکثر ۱ سال (۳۶۵ روز) و حداکثر ۱ بار به “شرط عدم قبولی” یا “ثبت‌نام آزمون پیش‌رو” از تاریخ خرید می‌باشد. (اکثر داوطلبین در اولین نوبت یا نهایت دومین بار قبول می‌شوند، نیازی به زمان بیشتر هم نیست.)

برای خریداران قبل از تاریخ ۱۶ آذر ۹۸، تعهد ارسال آپدیت رایگان قبلی تا دو سال پا برجا می‌باشد. تغییر تعهد ارسال آپدیت، بجای افزایش قیمت‌ها در تاریخ فوق انجام گرفته است.

توجه: برای داوطلبینی که بعد از تهیه کلیدواژه، یک نوبت آزمون برگزار شده است، ارسال تصویر کارنامه عدم قبولی یا غیبت برای دریافت آپدیت رایگان الزامی است.

توجه: برای داوطلبی که زودتر از موعد ثبت‌نام آزمون کلیدواژه تهیه کرده‌اند، ارسال مشخصات ثبت‌نام در آزمون پیش‌رو الزامی است.


وارد کردن ایمیل خرید (ایمیلی که با آن خرید کرده اید) اجباری بوده و نسخه آپدیت فقط به همان ایمیل ارسال خواهد شد.

پرکرن فرم زیر کافی بوده و نسخه آپدیت حداکثر تا ۲ روز کاری ارسال می‌شود، نیازی به پیگیری و تماس نمی‌باشد. اگر از طریق واتساپ تهیه کرده‌اید با همان شماره خرید، به پشتیبانی واتساپ ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳ پیام دهید.

دریافت آپدیت

دریافت رایگان آپدیت برای خریداران | نسخه بروزرسانی شده کلیدواژه‌ها فقط یک دوره آپدیت بعد از خرید اولیه ارسال می‌شود.
  • برای افرادی که آزمون داده‌اند الزامی است.
  • برای افرادی که آزمون داده‌اند الزامی است.
  • ایمیلی که هنگام خرید کلیدواژه وارد کرده اید.
  • قبلا از ارسال درخواست آپدیت، مطمئن باشید که از "سازه پلاس" کلیدواژه تهیه کرده اید، ارسال آپدیت صرفا برای کسانی می باشد که اطلاعات خریدشان در سازه پلاس ثبت شده است.

سوالی دارید؟ پیام دهید