انتخاب برگه

آپدیت کلیدواژه سازه پلاس | معتبر برای خریدهای قبل از سال ۹۹

دریافت رایگان آپدیت کلیدواژه برای خریداران قبلی | معتبر برای خریدهای قبل از سال ۹۹

حذف آپدیت رایگان، بجای افزایش قیمت کلیدواژه‌ها انجام گرفته است و در بالای ۹۹% خریداران کلیدواژه سازه پلاس همان بار اول، پذیرفته می‌شوند و نیازی به نسخه آپدیت شده ندارند.

معتبر برای خریدهای قبل از سال ۹۹ بوده و خریدهای سال ۹۹، شامل دریافت آپدیت رایگان نمی‌باشند و درصورت نیاز باید مجدد خرید نمایند.

دریافت نسخه بروزرسانی شده کلیدواژه‌های سازه پلاس

کلیدواژه آپدیت شده به منابع آزمون اسفند سال ۱۳۹۸، ارسال آپدیت رایگان صرفا برای خریداران قبلی کلیدواژه سازه پلاس می‌باشد.

همه کلیدواژه های قبلی نیاز به آپدیت دارند.

با توجه به تغییرات در منابع اکثر رشته‌ها و آزمون‌ها برای آزمون اسفند ۹۸، کلیه کلیواژه های قبل از نسخه ۲-۹۸ سازه پلاس، نیاز به آپدیت دارند.

مسئولیت استفاده از کلیدواژه بروز نشده به عهده خود داوطلبین می‌باشد. به پرینت مجدد به عنوان هزینه نگاه نکنید، نهایتا ۴۰-۵۰ هزارتومان هزینه پرینت است، در صورت عدم قبولی چند میلیون تومان ضرر می کنید.


توجه: ارسال رایگان نسخه آپدیت رایگان (خریدهای قبل از سال ۹۹) فقط به مدت ۱ سال (۳۶۵ روز) از تاریخ خرید می‌باشد. (اکثر داوطلبین در اولین نوبت یا نهایت دومین بار قبول می‌شوند، نیازی به زمان بیشتر هم نیست.)

توضیح: برای خریداران قبل از تاریخ ۱۶ آذر ۹۸، تعهد ارسال آپدیت رایگان قبلی تا دو سال پا برجا می‌باشد. کاهش تعهدات ارسال آپدیت، بجای افزایش قیمت‌ها در تاریخ فوق انجام گرفته است. صورت گرفته است.

توجه: برای داوطلبینی که بعد از تهیه کلیدواژه، یک نوبت آزمون برگزار شده است، ارسال تصویر کارنامه عدم قبولی یا غیبت برای دریافت آپدیت رایگان الزامی است.وارد کردن ایمیل خرید (ایمیلی که با آن خرید کرده اید) اجباری بوده و نسخه آپدیت فقط به همان ایمیل ارسال خواهد شد.

آپدیت‌های جدید کلیدواژه از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی می شود: https://t.me/sazeplusChannel

کلیدواژه برای آزمون “اسفند ۹۸” نوبت دوم سال ۹۸، نسخه ۲-۹۸ برای کلیدواژه‌های مجموعه‌ای می باشد و تا برگزاری آزمون آپدیت نخواهد شد.

پرکرن فرم زیر کافی بوده و نسخه آپدیت حداکثر تا ۴۸ ساعت ارسال می‌شود، نیازی به پیگیری و تماس نمی‌باشد.

دریافت آپدیت

دریافت رایگان آپدیت برای خریداران | نسخه بروزرسانی شده کلیدواژه‌ها فقط یک دوره آپدیت بعد از خرید اولیه ارسال می‌شود.
  • ایمیلی که هنگام خرید کلیدواژه وارد کرده اید.
  • شماره ای که در رسید خرید از طریق برای شما ارسال شده بود.
  • در صورتی که پیغامی دارید در این قسمت وارد کنید.
  • قبلا از ارسال درخواست آپدیت، مطمئن باشید که از "سازه پلاس" کلیدواژه تهیه کرده اید، ارسال آپدیت صرفا برای کسانی می باشد که اطلاعات خریدشان در سازه پلاس ثبت شده است.

شروع چت
1
چت واتساپ
سلام، پشتیبانی سازه پلاس هستم، اگر سوالی دارید، لطفا پیام کامل بزارید و منتظر پاسخ بمانید.