انتخاب برگه

Bam، Kier و Stantec برای ارائه ارتقاء کارهای تصفیه فاضلاب بلفاست

مرداد ۲۹, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

NI Water قرارداد مشارکت زودهنگام پیمانکار (ECI) را به سرمایه‌گذاری مشترک Kier-Bam و Stantec برای تحویل به‌روزرسانی کارگاه‌های تصفیه فاضلاب بلفاست (WwTW) اعطا کرده است.
در یک سایت ۱۸۰۰۰۰ متری۲ در شهرک صنعتی Duncrue، بلفاست WwTW برای خدمات رسانی به جمعیتی معادل ۲۹۰،۰۰۰ طراحی شده است. نیازهای تصفیه فاضلاب شهر بیش از ظرفیت این نیروگاه بوده است، به طوری که دپارتمان زیرساخت ایرلند شمالی در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که این تاسیسات “باید ۴۰ درصد بیشتر از آنچه برای آن طراحی شده است را تصفیه کند”.
NI Water به دنبال دو برابر کردن ظرفیت بلفاست WwTW است تا اطمینان حاصل کند که نیازهای تصفیه فاضلاب شهر “در آینده” برآورده می شود. شرکت آب قرارداد ECI را برای تحویل این طرح اعطا کرد، با شرکت کی یر بام به عنوان پیمانکار، Stantec به عنوان مشاور طراحی و MWH Treatment.
یک تیم یکپارچه در حال انجام یک تمرین اختیاری برای توسعه طراحی برای تسهیلات ارتقا یافته، با تمرکز بر ارتقای دارایی‌های موجود است.
تمرکز بر استفاده حداکثری از دارایی های موجود به این معنی نیست که دارایی های جدید ساخته نمی شوند. سخنگوی شرکت NI Water به NCE گفت: “برخی از دارایی‌های موجود کوچکتر، مانند ساختمان‌های اداری، برای تسهیل ساخت دارایی‌های جدید تخریب خواهند شد.”
مسئولیت‌های شرکت‌ها تحت قرارداد ECI همچنین شامل برقراری ارتباط با مقامات مربوطه و جامعه محلی در مورد پروژه و رسیدگی به هرگونه الزامات برنامه‌ریزی است.
NI قصد دارد فاز ECI در اوایل سال ۲۰۲۴ تکمیل شود و کارهای ساخت و ساز برای فاز ۱ طرح تا اواسط سال آینده آغاز شود.
به‌روزرسانی موقت در بلفاست WwTW – که NI Water آن را “فاز ۰” می‌نامد – اکتبر گذشته توسط سرمایه‌گذاری مشترک مورفی داوسون وام تکمیل شد. مرحله برنامه ۱۰ میلیون پوندی شامل ساخت دو مخزن تصفیه با ظرفیت ۱۵ میلیون لیتر علاوه بر شش مخزن از قبل موجود بود.


سایت بلفاست WwTW نقشه با رنگ قرمز منطقه ای است که مخازن جدید برای فاز ۰ طرح نصب شده است
ارتقای بلفاست WwTW بخشی از برنامه زندگی با آب است، یک ابتکار چند سازمانی به رهبری دپارتمان زیرساخت ایرلند شمالی که بر تحویل زیرساخت‌ها برای محافظت بهتر از بلفاست در برابر سیل و بهبود محیط آبی آن تمرکز دارد.
اوایل سال جاری، فاز اول پروژه کاهش سیل سیسیل/پارک مارگریت که بخشی از برنامه زندگی با آب نیز می باشد تکمیل شد. این پروژه شامل ارتقاء زیرساخت های فاضلاب برای کاهش خطر ابتلا به این بیماری است. جاری شدن سیل خارج از فاضلاب در منطقه.
مدیر پروژه NI Water برای بلفاست WwTW آدریان بلک گفت: “با توجه به محدودیت‌های سرمایه‌گذاری در ۲۰ سال گذشته، بسیاری از بخش‌های زیرساخت فاضلاب و زهکشی که به بلفاست بزرگ خدمت می‌کنند اکنون باید در یا بیش از ظرفیت طراحی اصلی آنها. بلفاست WwTW نقش مهمی در حمایت از بی‌شمار مشاغل و خانواده‌های شهر به صورت روزانه ایفا می‌کند و NI Water سخت تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که استانداردهای فعلی آژانس محیط زیست ایرلند شمالی می‌تواند برآورده شود.
“این پروژه بزرگ از عملکرد آینده تصفیه خانه محافظت می کند و تضمین می کند که بلفاست WwTW می تواند از محیط زیست سالم حمایت کند، کیفیت آب را در رودخانه لاگان و بلفاست لاف بهبود بخشد و اقتصاد رو به رشدی را حفظ کند. تصفیه خانه ارتقا یافته همچنین از توسعه خانه های بسیار مورد نیاز حمایت می کند و به افزایش اشتغال در صنعت ساخت و ساز کمک می کند.”
مدیر عملیات Stantec برای ایرلند مارک کارلایل اظهار داشت: “با توسعه مناطق شهری ما، تاثیر و فشار ناشی از تغییرات آب و هوا در سراسر شبکه های آب و فاضلاب ما احساس می شود. اطمینان از انعطاف پذیری این زیرساخت حیاتی باید یک اولویت کلیدی برای همه شرکت های آب باشد که به دنبال مقاوم سازی جوامعی هستند که به آنها خدمت می کنند. ما از همکاری با آب ایرلند شمالی، شرکای یکپارچه خود و گروه‌های ذینفع گسترده‌تر خرسندیم. ما با هم راه حل های پیشرو در صنعت را در این طرح تحول آفرین توسعه خواهیم داد.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *