انتخاب برگه

HS2 به دنبال تامین کننده درب پلت فرم در قرارداد ۹۳ میلیون پوندی است

مرداد ۸, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

 

High Speed ​​۲ (HS2) Ltd فرآیند تدارکات را برای یک پیمانکار متخصص برای تحویل درهای لبه پلت فرم در ایستگاه های Old Oak Common و Interchange خود راه اندازی کرده است.
فرصت قرارداد برای یک قرارداد چارچوبی است که مانع سکو و درب های اتوماتیک در امتداد لبه سکوها را پوشش می دهد. اینها با درهای قطار مطابق با خط الیزابت لندن هستند.
این درها ایمنی مسافران روی سکو را بهبود می بخشد، از اپراتورها در مدیریت اعزام ایمن قطار پشتیبانی می کند و دسترسی، مسیریابی و راحتی را برای همه بهبود می بخشد.
قرارداد چارچوب و قراردادهای لغو – از جمله تعمیر و نگهداری و محدوده اختیاری اضافی برای ایستگاه فرودگاه منچستر – ممکن است تا ۹۳ میلیون پوند ارزش داشته باشد. این مبلغ به ۵۸ میلیون پوند برای درهای فاز ۱ و برآورد ۳۵ میلیون پوند برای هزینه کار اختیاری برای فاز ۲ و تعمیر و نگهداری در طی ۱۵ سال تقسیم می شود. مبالغ به قیمت های سه ماهه دوم سال ۲۰۲۵ تعدیل شده است.
محدوده اختیاری برای ارائه یک سیستم تشخیص شکاف برای محافظت از افراد در برابر آسیب در نتیجه گیر افتادن یا افتادن بین درهای لبه سکو، سکوهای ایستگاه و وسایل نورد گنجانده شده است. این عنصر از دامنه اختیاری نیز توسط HS2 Ltd برای گنجاندن احتمالی در سایر خریدهای HS2 Ltd که در بازه زمانی مشابه این خرید انجام می‌شوند، در نظر گرفته شده است. HS2 Ltd دامنه دامنه اختیاری را در مرحله دعوت به مناقصه تأیید می کند.
HS2 Ltd در نظر دارد از چهار تا پنج نامزد برای مناقصه برای قرارداد درهای لبه پلت فرم دعوت کند. آخرین مهلت ارسال درخواست‌های شرکت تا ۵ سپتامبر است و دعوت‌نامه‌های مناقصه در پایان فوریه ۲۰۲۴ ارسال می‌شود.
توافقنامه چارچوب و اولین قرارداد لغو انتظار می‌رود در اوایل سال ۲۰۲۵ اعطا شود.
مناقصه‌دهنده موفق با HS2 Ltd برای نهایی کردن طراحی درهای لبه سکو همکاری خواهد کرد و با همکاری ایستگاه‌ها و پیمانکاران سیستم در طول طراحی، نصب، آزمایش و راه‌اندازی و همچنین ارائه پشتیبانی و نگهداری مداوم کار خواهد کرد.
همانطور که در پلتفرم قدیمی HS2 با مسئولیت محدود فاش شد تا زمانی که پلتفرم شرکتی قدیمی HS2 با مسئولیت محدود مشخص شد، انتظار نمی‌رود که پلتفرم شرکتی در هفته گذشته ساخته شود. ۲۰۲۶، در حالی که ایستگاه Interchange بین سال های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۷ ساخته خواهد شد.
تهیه درهای پلت فرم برای HS2 Euston همزمان با تحویل مجدد ایستگاه برای تحویل در دهه ۲۰۴۰ انجام نخواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که HS2 Euston چه تعداد پلتفرم خواهد داشت، زیرا
اوایل این ماه، H£۲ راه اندازی خواهد شد. بین ایستگاه Interchange و فرودگاه بیرمنگام است.

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *