انتخاب برگه

NHS از تأسیسات مدولار Caledonian پشتیبانی می کند زیرا تنوع ساختمان های بالقوه تحت تأثیر مشخص می شود

شهریور ۱۳, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

NHS هیچ مشکلی در مورد تأسیساتی که توسط Caledonian Modular ساخته شده گزارش نکرده است، اما فهرست پروژه‌های بالقوه معیوب از پیمانکار منحل شده در بخش عمومی و خصوصی است. در حال ظهور.
Caledonian Modular یک شرکت ساختمانی مدولار بود که در مارس ۲۰۲۲ تحت یک انبوه بدهی ۲۰ میلیون پوندی قبل از خرید توسط JRL Group وارد مدیریت شد.
این هفته شاهد بودیم که وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که دو مدرسه که توسط کالدونین مدولار ساخته شده‌اند، کالج سر فردریک گیبرد در هارلو و مدرسه هیگرو در سامرست، از مشکلات ساختاری رنج می‌برند که به معنای ناامن بودن آنها برای استفاده است. همچنین مشخص شده است که دو مدرسه در کورنوال که توسط Caledonian در حال ساخت بودند، در آوریل قبل از اتمام تخریب شدند.
گروه JRL برای اظهار نظر در مورد مشکلات تماس گرفته شده است اما هنوز پاسخی نداده است.
کارشناسان، از جمله انجمن ساختمان‌های مدولار و قابل حمل، به NCE گفته‌اند که مشکلات مربوط به پیمانکار بوده است، نه با روش ساخت و ساز مدولار.
خارج از مدارس و قبل از تصاحب آن توسط گروه JRL، Caledonian Modular قراردادهای زیادی در بخش دولتی داشت. در سال ۲۰۲۱ به چارچوب ساختمان مدولار ۱.۶ میلیارد پوندی NHS Shared Business Services (SBS) منصوب شد. با این حال، NHS SBS به NCE گفته است که Caledonian هیچ کاری را برای آن از طریق این قرارداد تحویل نداده است. فقط یک پروژه را در تکرار قبلی چارچوب ارائه کرده بود.
یکی از سخنگویان NHS SBS گفت: “ما می توانیم تأیید کنیم که Caledonian Modular هیچ کاری را تحت قرارداد چارچوب ساختمان های مدولار فعلی ما انجام نداده است.
“آنها در سال ۲۰۱۹ طبق یک توافقنامه چارچوب قبلی یک قرارداد منعقد کردند. سوابق ما نشان می‌دهد که این موضوع قابل توجه نبوده و ما از هیچ مشکلی مطلع نشده‌ایم.»
در سال ۲۰۲۰، Lewisham Homes، به نمایندگی از منطقه لندن Lewisham، Caledonian Modular را استخدام کرد تا خانه‌های اجتماعی مدولار به ارزش ۱۹ میلیون پوند را در Home Park در Sydenham و Edward Street در Deptford تحویل دهد. پیمانکار یک قرارداد کلید در دست برای دو ساختمان، تحویل ۶۵ آپارتمان از جمله کارهای زیربنایی، نصب و تکمیل انجام شد. این پروژه با ۱۳.۷۵ میلیون پوند از صندوق ساخت و ساز تسریع شده اداره لندن بزرگ و ۵ میلیون پوند از قرارداد حق خرید حصار حلقه حمایت شد.


Caledonian Modular در طول ساخت خانه های اجتماعی برای Lewisham وارد مدیریت شد. گزارش شورا به شهردار و کابینه از ژوئیه ۲۰۲۲ نشان می دهد که “قبلاً تاخیرها و هزینه های غیرمنتظره ای برای هر دو طرح وجود داشته است که متاسفانه منجر به تاخیر در هر دو برنامه شده است”. افسران در حال تهیه گزارشی از وضعیت بودند که خبر شکست شرکت منتشر شد.
شورای Lewisham مجبور شد قرارداد خود را با تیم مشاوره خود – شامل Arcadis، Metropolitan Workshop و Winckworth Sherwood – تمدید کند تا گزینه‌های موجود را بررسی کند. تصمیم گرفته شد که کار توسط JRL Group که دارایی های Caledonian از جمله کارخانه های آن را خریداری کرده بود، ادامه دهد. Lewisham مجبور شد هم برای مشاوران خود و هم برای پیمانکاران جدید قراردادها را دوباره مذاکره کند، به این معنی که باید بودجه اضافی پیدا می‌شد.
به‌روزرسانی برنامه و بودجه برای توسعه‌های هوم پارک و خیابان ادوارد در دستور کار جلسه شهردار و کابینه لویشم در ژوئیه سال جاری بود، اما این مورد پس گرفته شده است.
شورای Lewisham و Lewisham Homes برای نظر دادن تماس گرفته شده است.
تصویر هنرمند توسعه خیابان ادوارد Lewisham
کالدونیان رابطه طولانی‌ای با وزارت دفاع داشت و از سال ۲۰۰۳ در پروژه اسلم (مدرن سازی محل اقامت مجردی) با آن کار کرده است.
پروژه‌های اخیر برای وزارت دفاع شامل یکی از پروژه‌های سال ۲۰۱۴ می‌شود که با قرارداد فرعی هرکول (Kier Group و Balfour Beatty JV) به عنوان بخشی از یک پروژه ۱۲۱ میلیون پوندی برای تبدیل پایگاه سابق RAF در Lyneham، Wiltshire به دانشکده فنی دفاعی منعقد شد. آموزش. Caledonian یک قرارداد ۲۷.۵ میلیون پوندی برای تحویل محل اقامت شامل ۱۱۹۶ اتاق خواب یک نفره به استاندارد هتل سه ستاره منعقد شد.
Kier مجدداً در سال ۲۰۱۸ با Caledonian قرارداد فرعی برای تحویل ۲۹۶ اتاق دیگر در پنج بلوک در همان سایت در سال ۲۰۱۸ در یک معامله ۱۳ میلیون پوندی امضا کرد.
در همان سال، قراردادی فرعی با Skanska برای تحویل ۳۵۲ اتاق در سه بلوک در پایگاه آموزشی Worthy Down وزارت دفاع در همپشایر در قراردادی به ارزش ۱۴ میلیون پوند منعقد شد.
برای نظر دادن با وزارت دفاع تماس گرفته شده است.
کالدونیان همچنین رابطه طولانی با وزارت دادگستری (وزارت دادگستری) داشت و سال‌های اولیه خود را با تأمین سلول‌های زندان و بعدها دیگر امکانات مانند آشپزخانه برای مراکز بازداشت گذراند.
تا زمان فروپاشی آن، با اخبار ساخت و ساز گزارش می دهد که یکی از تامین کنندگان پردرآمد در سال ۲۰۲۱-۲۲ بوده و ۳.۱ میلیون پوند دریافت کرده است. با این حال، وزارت دادگستری به NCE گفته است که “هیچ واحدی” توسط Caledonian در این دوره مستقر نشده است.
Caledonian همچنین به طور گسترده در بخش خصوصی کار کرد و مجموعه‌ای از امکانات از جمله هتل‌ها، دفاتر، خوابگاه‌های دانشجویی و موارد دیگر را ارائه کرد.
در سال ۲۰۱۷ توسط Laing O’Rourke قرارداد فرعی برای تحویل مسکن برای کارگران در Hinkley Point C در قراردادی به ارزش ۵۰ میلیون پوند منعقد شد. Caledonian اعتبار این قرارداد را با گسترش شرکت از یک SME به یک پیمانکار بزرگ دانست.
با نظارت EDF و Laing O’Rourke، این واحدهای اقامتی بدون تقصیر تحویل داده شدند.
EDF به NCE گفت: “واحدهای اقامتی پردیس برای کارگران روش تحویل متفاوتی با مفهوم مدرسه “کلید در دست” داشتند. در مورد ما، پردیس ها توسط Laing O’Rourke، با نظارت Hinkley Point C و علامت کنترل کامل ساختمان ساخته شده است. ما مدیر کیفیت اختصاصی خود را داشتیم که به پروژه ساخت و ساز پردیس منصوب شد تا تضمین کیفیت را ارائه دهد. ما راضی هستیم که هیچ مشکل کیفی مرتبط با یکپارچگی ساختاری این واحدها که حدود شش سال پیش نصب شده‌اند وجود ندارد.”
کالدونیان همچنین یکی از اعضای کنسرسیوم Sizewell C بود و برای ارائه محل اقامت برای کارگران در سایت ساخت و ساز ایستگاه هسته ای آینده منصوب شده بود. قرارداد آن برای این شغل به منظور برخورداری از مزایای اجتماعی دوبرابر کردن برنامه کارآموزی و همکاری با کالج‌های محلی برای فراهم کردن مکان برای کارگران مشتاق بود.

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *