انتخاب برگه

شرایط و رویه بازگشت وجه

رضایت‌مندی کاربران و استفاده کنندگان از خدمات آنلاین مهندسی سازه پلاس همیشه از اولویت‌های کاری ما بوده و همیشه در راستای کسب رضایت‌ حداکثری کاربران تلاش خواهیم کرد.

در صفحه همه محصولات و خدمات ارائه شده، توضیحات کامل در مورد مشخصات و ویژگی‌های محصول ارائه شده و نهایت تلاش انجام گرفته که اطلاعات کامل در اختیار کاربران قرار گیرد، تا پس از مشاهده مشخصات و در اکثر موارد پیشنمایش‌های محصول نسبت به سفارش و پرداخت اقدام نمایند.

با وجود این که برای فروش فایل یا خدمات آنلاین با توجه به امکان تکثیر فایل؛ بازگشت وجه محصول “بی معنی” می‌باشد، ما بازگشت وجه در موارد زیر حتی برای فایل‌ داریم:

  • محصول خریداری شده محصولی برخلاف آن چیزی باشد که در سایت توضیح داده شده است و یا قرار داده شده است. (احتمال وجود اشتباه در این مورد از طرف سایت نزدیک به صفر می‌باشد)
  • یک محصول دوبار توسط یک آدرس ایمیل و یک فرد خریداری شده باشد. (امکان محصول تکراری در سبدخرید وجود ندارد، مگر خرید تکرار شود.)
  • سایر دلایل منطقی برای بازگشت وجه

بازگشت وجه کلیدواژه‌های آزمون نظام مهندسی

تضمین بازگشت وجه کلیدواژه‌های آزمون نظام مهندسی در صورت عدم قبولی صرفا برای آزمون‌هایی که عنوان نظارت و اجرا داشته، بوده و شامل آزمون‌های طراحی و محاسبات و رشته‌های تک آزمون نمی‌شود. (در آزمون طراحی و محاسبات، توانایی فردی داوطلب در حل مسائل مورد سنجش بوده و کلیدواژه ها نهایت ۲۰% میتواند در نتیجه گیری موثر باشد.)

توجه: در صورت بازگشت وجه آپدیت رایگان دوره بعد ارسال نخواهد شد.

توجه: بازگشت وجه تا روز شروع ثبت نام آزمون دوره بعدی معتبر می‌باشد.

توجه: در صورت دریافت آپدیت بعد از یک بار خرید، بازگشت وجه انجام نمی‌شود.

توجه: برای کلیدواژه‌های تکی مباحث و کلیدواژه نشریات، بازگشت وجه وجود ندارد و صرفا بازگشت وجه و تضمین قبولی برای کلیدواژه‌های کامل مثل نظارت عمران، نظارت معماری، جامع عمران، نظارت تاسیسات و… می‌باشد.

توجه: در صورت تهیه کلیدواژه جامع عمران یا نظارت معماری (برای استفاده در آزمون‌های نظارت/اجرا/ طراحی، محاسبات)، قبولی در یک آزمون و مردودی در آزمون دیگر، حقی برای بازگشت وجه ایجاد نمی‌کند. (یک آزمون قبول شود، بازگشت وجه انجام نمی‌شود.)

توجه: موارد بازگشت وجه فقط تا یک دوره برگزاری آزمون معتبر بوده و بعد از برگزاری دومین دوره آزمون مبلغی عودت نخواهد شد.

توجه: کلیدواژه‌هایی که کمتر از هفت روز به آزمون خریداری شده باشند به علت عدم وجود زمان برای تمرین با کلیدواژه، مبلغی عودت نمی‌شود.

توجه: بازگشت وجه صرفا به شماره کارت بانکی که خرید با آن انجام گرفته، صورت می‌پذیرد.

توجه: هنگام بازگشت وجه کارمزد انتقال به کارت بانکی کسر خواهد شد.

توجه: هزینه بازگشتی، صرفا هزینه دریافتی سایت بوده و هزینه‌های اضافی نظیر هزینه شرکت در آزمون و هزینه پرینت توسط شما را شامل نخواهد شد.


بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما از ایمیل خریدتان (ایمیلی که هنگام خرید وارد کردید) یک ایمیل به support@sazeplus.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شماره تراکنش خرید از وبسایت (در صورت اطلاع)

۳- نام محصول

۴-دلیل درخواست وجه به همراه ارسال مستندات مثل تصویر کارنامه قطعی عدم قبولی

۵- شماره کارت بانکی شما (۱۶ رقمی بدون فاصله)

۶- شماره موبایل (اختیاری)

  • عکسی از وجود همه منابع آزمون با توجه به ویرایش سال روی جلد، (مطابق منبع آزمون) الزامی است.

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد%

کد تخفیف 30%: nowruz98 رد کردن