انتخاب برگه

شرایط و رویه بازگشت وجه

رضایت‌مندی کاربران و استفاده کنندگان از خدمات آنلاین مهندسی سازه پلاس همیشه از اولویت‌های کاری ما بوده و همیشه در راستای کسب رضایت‌ حداکثری کاربران تلاش خواهیم کرد.

در صفحه همه محصولات و خدمات ارائه شده، توضیحات کامل در مورد مشخصات و ویژگی‌های محصول ارائه شده و نهایت تلاش انجام گرفته که اطلاعات کامل در اختیار کاربران قرار گیرد، تا پس از مشاهده مشخصات و در اکثر موارد پیشنمایش‌های محصول نسبت به سفارش و پرداخت اقدام نمایند.

با وجود این که برای فروش فایل یا محصولات مجازی؛ بازگشت وجه محصول “بی معنی” می‌باشد، ما بازگشت وجه در موارد زیر حتی برای فایل‌ داریم:

  • محصول خریداری شده محصولی برخلاف آن چیزی باشد که در سایت توضیح داده شده است و یا قرار داده شده است. (احتمال وجود اشتباه در این مورد از طرف سایت نزدیک به صفر می‌باشد)
  • یک محصول دوبار توسط یک آدرس ایمیل و یک فرد خریداری شده باشد. (امکان محصول تکراری در سبدخرید وجود ندارد، مگر خرید تکرار شود.)
  • سایر دلایل منطقی برای بازگشت وجه

شرایط بازگشت وجه کلیدواژه‌های آزمون نظام مهندسی

تضمین بازگشت وجه کلیدواژه‌های آزمون نظام مهندسی در صورت عدم قبولی صرفا برای آزمون‌هایی که عنوان نظارت و اجرا دارند، بوده و شامل آزمون‌های طراحی و محاسبات و رشته‌های تک آزمون نمی‌شود. (در آزمون طراحی و محاسبات، توانایی فردی داوطلب در حل مسائل مورد سنجش بوده و کلیدواژه ها نهایت ۲۰% میتواند در نتیجه گیری موثر باشد.)

توجه: در صورت بازگشت وجه آپدیت رایگان دوره بعد ارسال نخواهد شد.

توجه: بازگشت وجه تا روز شروع ثبت نام آزمون دوره بعدی معتبر می‌باشد.

توجه: در صورت دریافت آپدیت، بازگشت وجه انجام نمی‌شود.

توجه: برای کلیدواژه‌های تکی مباحث و کلیدواژه نشریات، بازگشت وجه وجود ندارد و صرفا بازگشت وجه و تضمین قبولی برای کلیدواژه‌های کامل مثل نظارت عمران، نظارت معماری، جامع عمران، نظارت تاسیسات و… می‌باشد.

توجه: در صورت تهیه کلیدواژه جامع عمران یا نظارت معماری (برای استفاده در آزمون‌های نظارت/اجرا/ طراحی، محاسبات)، قبولی در یک آزمون و مردودی در آزمون دیگر، حقی برای بازگشت وجه ایجاد نمی‌کند. (یک آزمون قبول شود، بازگشت وجه انجام نمی‌شود.)

توجه: موارد بازگشت وجه فقط تا یک دوره برگزاری آزمون معتبر بوده و بعد از برگزاری دومین دوره آزمون مبلغی عودت نخواهد شد.

توجه: کلیدواژه‌هایی که کمتر از هفت روز به آزمون خریداری شده باشند به علت عدم وجود زمان برای تمرین با کلیدواژه، مبلغی عودت نمی‌شود.

توجه: برای نمره ۴۹% مبلغی عودت نمی‌شود.

توجه: بازگشت وجه صرفا به شماره کارت بانکی که خرید با آن انجام گرفته، صورت می‌پذیرد.

توجه: هنگام بازگشت وجه کارمزد انتقال به کارت بانکی کسر خواهد شد.

توجه: هزینه بازگشتی، صرفا هزینه دریافتی سایت بوده و هزینه‌های اضافی نظیر هزینه شرکت در آزمون و هزینه پرینت توسط شما را شامل نخواهد شد.


بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما از ایمیل خریدتان (ایمیلی که هنگام خرید وارد کردید) یک ایمیل به sazeplus@gmail.com با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید

۱- نام و نام خانوادگی

۲- شماره تراکنش خرید از وبسایت (در صورت اطلاع)

۳- نام محصول

۴-دلیل درخواست وجه به همراه ارسال مستندات مثل تصویر کارنامه قطعی عدم قبولی

۵- شماره کارت بانکی شما (۱۶ رقمی بدون فاصله)

۶- شماره موبایل (اختیاری)

  • عکسی از وجود همه منابع آزمون با توجه به ویرایش سال روی جلد، (مطابق منبع آزمون) الزامی است.

وجه شما در کمتر از ۳ روز کاری واریز خواهد شد%