انتخاب برگه

RMT ادعا می کند ۱۸ توصیه از ۲۰ توصیه ایمنی ناشی از فاجعه Carmont توسط Network Rail تصویب نشده است.

مرداد ۳۱, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

یک اتحادیه کارگری بزرگ در بریتانیا از Network Rail به دلیل عمل نکردن به اکثر توصیه‌های شعبه بررسی حوادث ریلی (RAIB) در پی فاجعه راه‌آهن Carmont درخواست می‌کند. .
خارج شدن قطار از ریل در Carmont، در نزدیکی Stonehaven در Aberdeenshire در ۱۲ اوت ۲۰۲۰، منجر به کشته شدن سه نفر شد. RAIB گزارش خود را درباره این حادثه در مارس ۲۰۲۲ منتشر کرد و زهکشی بد ساخته شده توسط Carillion را به عنوان علت شناسایی کرد. این شبکه راه آهن را به دلیل عدم نظارت یا بازرسی صحیح کار مورد سرزنش قرار داد.
این گزارش با ۲۰ توصیه برای Network Rail برای مدیریت بهتر عملیات خاکی در شبکه ریلی به پایان رسید.
از این ۲۰ توصیه، اتحادیه ملی کارگران راه آهن، دریانوردی و حمل و نقل (RMT) ادعا کرده است که ۱۸ توصیه همچنان باز هستند.
RMT اکنون ادعا کرده است که “خطر فزاینده تراژدی دیگری” وجود دارد، گزارشی از شکست دولت و Network Rail در اقدام بر اساس توصیه‌های ایمنی. این به طور خاص دو حوزه نگرانی را برجسته کرده است.
در رابطه با کارهای خاکی، RMT توجه را به دفتر تنظیم کننده راه آهن و راه آهن (ORR’s) جلب کرد بررسی سالانه اخیر عملکرد اپراتور راه آهن که در آن اظهار داشت “نگرانی هایی را شناسایی کرده است” با کاهش حجم زهکشی مخصوص عملیات خاکی و پیشنهاد شبکه ریل مبنی بر عدم استفاده از تیم های اختصاصی زهکشی. RMT اظهار داشت که این با یکی از توصیه های ارائه شده توسط RAIB در مورد مدیریت زیرساخت های ریلی در آب و هوای شدیدتر مطابقت ندارد.
RMT همچنین به گزارش RAIB درباره تخلیه خاکریز زیر قطار مسافربری در هادیسکو، نورفولک. RAIB گفت قطار درگیر از ورود به بخش سیل‌زده ریل جلوگیری نشد زیرا فرآیندهای مدیریت خطر سیل شبکه ریل برای هشدار دادن این مسیر در معرض خطر جدی سیل موثر نبود. RMT تاکید کرد که این نشان می‌دهد که Network Rail به طور مؤثری خطرات مربوط به دارایی‌ها و خدمات خود را در ارتباط با سیستم‌های دفاع در برابر سیل شخص ثالث مدیریت نمی‌کند.
میک لینچ، دبیر کل RMT گفت که اتحادیه برای یادآوری مرگ غم انگیز سه نفری که کشته شدند، از جمله دونالد دینی، رهبر ارکستر RMT، مکث خواهد کرد.
لینچ گفت: “افکار ما همچنین با کسانی است که عزیزان خود را در تصادف در Carmont از دست دادند و شش نفر در قطار که مجروح شدند.
“متأسفانه، ما با ترکیبی سمی از تعداد فزاینده رویدادهای شدید آب و هوایی و کاهش دولت و شبکه راه آهن در راه آهن، ایمنی به جای عمل به توصیه های ایمنی روبرو هستیم.
“اگر دولت و شبکه ریل اولویت فوری برای اقدام در مورد این نگرانی‌ها و توصیه‌های ایمنی قائل نشوند، خطر بروز حوادث بیشتر مانند Carmont که کارگران راه‌آهن و مسافران راه‌آهن را در معرض خطر قرار می‌دهد افزایش می‌یابد.”
سخنگوی شبکه ریل گفت: «در پی حادثه کارمونت، شبکه ریل و صنعت گسترده تر، درس های اساسی آموختند. علاوه بر ابراز تاسف و تاسف عمیق خود از از دست دادن جان کریستوفر استاچبری، دونالد دینی و برت مک کالو، مهم است که اذعان کنیم که نباید از این حادثه غم انگیز برای برجسته کردن این درس ها استفاده می کردیم.
“ما متعهد هستیم که راه آهن بریتانیا جایگاه خود را به عنوان امن ترین راه آهن اصلی در اروپا حفظ کند و می دانیم که جایی برای رضایت وجود ندارد زیرا با تنظیم کننده و شرکای صنعتی خود برای حفظ این رکورد همکاری می کنیم. برنامه ما این است که سرمایه گذاری خود را در تاب آوری آب و هوا در دوره کنترل ۷ (۲۰۲۴-۲۰۲۹) دو برابر کنیم و به بیش از ۱.۶ میلیارد پوند برسانیم.”

توصیه ها
در نتیجه این حادثه، RAIB 20 توصیه برای بهبود ایمنی راه آهن ارائه کرد. مناطق تحت پوشش عبارتند از:

  • مدیریت بهتر فعالیت های ساخت و ساز مهندسی عمران توسط Network Rail و پیمانکاران آن
  • استانداردها و راهنمایی های اضافی در مورد طراحی ایمن سیستم های زهکشی
  • پاسخ عملیاتی بهبود یافته به رویدادهای بارندگی شدید، با بهره‌گیری از قابلیت کامل فناوری مدرن، و بر اساس درک دقیق از خطرات مرتبط با بارندگی شدید
  • افزایش قابلیت دفاتر کنترل مسیر برای مدیریت موثر رویدادهای پیچیده
  • توسعه رژیم تضمین شبکه راه آهن برای در بر گرفتن دفاتر کنترل مسیر
  • بررسی موانع اجرای موثر درس های آموخته شده از بررسی حوادث و حوادث
  • اقداماتی برای جلوگیری از انحراف بیش از حد قطارهای خارج شده از ریل (تجهیزات نصب شده برای ریل و/یا قطار)
  • بررسی مسائل طراحی قطار شناسایی شده توسط تحقیقات و درک بهتر خطر اضافی مرتبط با عملکرد قطارهای قدیمی

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *