انتخاب برگه

Thanet Parkway جدیدترین ایستگاه در شبکه راه آهن جنوب شرقی است

مرداد ۲۰, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

ایستگاه Thanet Parkway امروز (۳۱ ژوئیه) برای خدمات رسانی باز شد و به اولین ایستگاه جدید در شبکه ریلی جنوب شرق در هشت سال گذشته تبدیل شد.
این ایستگاه بین Ramsgate و Minster واقع شده است. این دو سکوی ۲۵۰ متری دارد که می‌توانند قطارهای ۱۲ واگنی را در خود جای دهند که از طریق Ashford International به سنت پانکراس بین‌المللی خدماتی با سرعت بالا ارائه می‌دهند. این ایستگاه همچنین با خدمات خط اصلی به پایانه‌های لندن و سایر ایستگاه‌ها در سراسر کنت ارائه خواهد شد.
Thanet Parkway همچنین بخشی از یک مرکز حمل‌ونقل یکپارچه است که پتانسیل رشد در سال‌های آینده را دارد. یک جاده جدید آن را به A299 Hengist Way وصل می کند و دارای فضای پارک برای ۲۹۳ خودرو از جمله ۱۶ نقطه برای دارندگان نشان آبی و تعدادی نقطه شارژ خودروهای الکتریکی است. حمل و نقل مسافران توسط مناطق ویژه تسهیل می شود و یک ایستگاه اتوبوس وجود دارد.
این ایستگاه با مسیری برای عابران پیاده و دوچرخه سواران به روستای کلیفسند متصل می شود. هم قفسه‌های دوچرخه و هم امکانات ذخیره‌سازی دوچرخه در Thanet Parkway وجود دارد.
Thanet Parkway برای دسترسی به رده A دست یافته است. این به لطف بالابرهای بدون پله به سکوها و ۱۱ نقطه کمکی با حلقه های شنوایی است. سنگفرش های لمسی در اطراف ایستگاه برای کمک به افراد کم بینا قرار داده شده است. پناهگاه های انتظار و محل های نشیمن برای راحتی مشتری وجود دارد. دوربین مداربسته از طریق ایستگاه گسترده است تا ایمنی مشتری را تضمین کند.
همسایه‌ها نیز در طراحی در نظر گرفته شده‌اند، با موانع صوتی برای جذب هر گونه تأثیر نویز نصب شده است.
مناظر اطراف ایستگاه پس از ساخت و ساز برای بازسازی محیط طبیعی مدیریت شده است. با درختان جدید، درختچه‌ها، علف‌های گلدار و گیاهان پیچک، شاهد افزایش خالص تنوع زیستی خواهیم بود.
Network Rail شریک اصلی راه آهن جنوب شرقی در این پروژه بود. ایستگاه جدید بخشی از برنامه ارتقای کریدور Thanet است، یک برنامه گسترده‌تر که شامل ارتقاء گذرگاه‌های Dibleys، Ships Meadow و Grove Ferry برای افزایش سرعت خط بین Ashford، Canterbury West و Ramsgate است.
سرعت خط در منطقه افزایش یافته است تا زمان توقف قطارها در تانت پارک وی جبران شود.
ایستگاه جدید با حمایت از مسکن جدید، مشاغل جدید و فرصت های شغلی جدید، از اقتصاد محلی حمایت می کند.
این پروژه با ۱۴ میلیون پوند از مشارکت شرکت محلی جنوب شرق، ۱۲ میلیون پوند از بودجه ساخت دولت، ۳.۴ میلیون پوند از صندوق ایستگاه های جدید، ۲ میلیون پوند از شورای منطقه تانت، ۷۰۰،۰۰۰ پوند از توسعه فضایی کنت شرقی تأمین شده است. شرکت و مبلغ نامشخص از شورای شهرستان کنت.
ریک اوریت، رهبر شورای منطقه تانت گفت: “Thanet Parkway بیانیه ای مهم از اعتماد به آینده Thanet توسط سرمایه گذاران ملی و منطقه ای است. این سرمایه گذاری قابل توجه می توانست به راحتی به جای دیگری در جنوب شرقی رفته باشد. این به Thanet آمده است زیرا قدرت مورد تجاری این ایستگاه به طور گسترده ای شناخته شده بود.
“Thanet Parkway ایستگاه‌های موجود ما را تکمیل می‌کند و فرصت‌های جدیدی را برای ساکنانی که در حال حاضر دسترسی آسان به آنها ندارند، بدون افزایش زمان سفر موجود برای کسانی که نیازی به استفاده از آن ندارند، فراهم می‌کند. این بدان معناست که افراد کمتری باید به‌ویژه به ایستگاه Ramsgate بروند و در جاده‌های مسکونی نزدیک پارک کنند. ایستگاه جدید Thanet را به چشم‌انداز جذاب‌تری برای افرادی که به دنبال نقل مکان به منطقه هستند تبدیل می‌کند.”
دیوید برازیر، عضو کابینه شورای شهرستان کنت برای بزرگراه‌ها و حمل‌ونقل گفت: “Thanet Parkway نمونه‌ای پیشرو است از اینکه چگونه سازمان‌ها می‌توانند با هم همکاری کنند تا پیشرفت‌هایی را برای جوامع محلی ایجاد کنند.
“با هماهنگی برای هدف مشترک بهبود اتصال ریلی در سراسر کنت شرقی، همه ما در موفقیت رونق این ایستگاه برای Thanet سهیم هستیم.
“این به ماموریت مشترک ما به عنوان گروهی از سازمان ها کمک می کند تا کنت را به مکانی عالی برای زندگی، کار و بازدید تبدیل کنیم.”

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *