انتخاب برگه

همکاری با مجموعه سازه پلاس

پیرامون موضوعات سایت، خدمات مهندسی ساختمان

همکاری فروش محصولات شما

سازه پلاس بعنوان یک مارکت پِلیس تخصصی (marketplace) و فروشگاه اینترنتی برمبنای چند فروشندگی بر اساس عرف رایج مارکت‌های اینترنتی، با پورسانت ۳۰% قیمت محصول برای محصولات نرم‌افزاری و آموزشی و با پورسانت توافقی برای محصولات فیزیکی حوزه مهندسی و ساختمان یا پورسانت ۲۰% فروش انحصاری فقط در سازه پلاس و فروش خود صاحب محصول همکاری می‌نماید. کلیه خدمات انبارداری و ارسال محصولات بر عهده فروشنده بوده و سازه پلاس بعد از ثبت سفارش مشخصات خریدار و مبلغ را با کسر پورسانت خود ارسال خواهد کرد. برای شروع این نوع همکاری از طریق یکی از روش‎های تماس با ما جهت هماهنگی‌های بیشتر در ارتباط باشید.

همکاری فروش محصولات ما

سیستم همکاری فروش سازه پلاس Affiliates (بر اساس کد ارجاع در انتهای لینک‌ها) بوده و پیشفرض و عرف رایج این نوع همکاری در سایت‌های مشهور جهانی و داخلی پورسانت ۱۵% با مدت عمر کوکی ۴۸ ساعت می‌باشد، سازه پلاس با پورسانت ۳۰% و عمر کوکی ۹۰ روزه، همکاری می‌کند. کافیست در سایت به عنوان همکار فروش ثبت‌نام کرده و در آخر لینک ورودی به سایت کد مربوط به شما باشد. ورود و ثبت نام همکار فروش سپس با انتشار لینک‌های فروش در سایت، وبلاگ، یا شبکه‌های اجتماعی خود می‌توانید بازاریابی کرده و پورسانت فروش دریافت نمایید.

همکاری فریلنسر (دورکاری)

اگر علاقمند به همکاری پروژه‌ای بصورت دورکاری (Freelance) پیرامون موضوعات خدمات مهندسی آنلاین سازه پلاس نظیر نقشه‌کشی، طراحی سازه/معماری و… هستید، می‌توانید علاقمندی‌ها، توانایی‌ها، نمونه کارها، تسلط به نرم افزارها و…را از طریق یک از روش‌های تماس با ما اعلام فرمایید. این نوع همکاری بر مبنای برون سپاری کارها طبق تعرفه‌ سایت یا قیمت توافقی با کارفرما بوده و ۷۰% کل مبلغ دریافتی متعلق به انجام دهنده پروژه می‌باشد.

چرا مارکت پِلیس سازه پلاس؟

✅ تسویه حساب سریع قبل از تسویه روزانه بانک 

✅ شفافیت همکاری بین فروشگاه، فروشنده و خریدار

✅ تبلیغ محصولات فروشندگان، مثل محصول خودمان

✅ شبکه‌های اجتماعی قوی برای معرفی محصولات شما

✅ جز ۳ سایت اول جستجوی گوگل در اکثر کلمات تخصصی 

✅ بازدید کننده بالای تخصصی حوزه مهندسی و ساختمان

✅ سرورهای قدرتمند و پروتکل‌های امنیتی بالا

✅  تیم پشتیبانی آنلاین برای تمام محصولات