انتخاب برگه

 واتساپ: ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳

لطفا فقط پیام متنی ارسال فرمایید

لطفا قبل از هرگونه تماس و ثبت پشتیبانی، پوشه ورودی ایمیل (inbox) پوشه پروموشن (Promotions)، پوشه هرزنامه (spam)، همچنین “موجودی حساب” (برای تراکنش ناموفق) را چک نمایید. با تشکر

پیگیری سوالات و ابهامات بجای تماس تلفنی از طریق پشتیبانی واتساپ یا ایمیل باعث می‌شود با دقت و بررسی بیشتر پاسخ مناسب داده شده و مستندات، لینک و فایل و مواردی که برای توضیح لازم هست، خدمتتان ارسال شود.

شماره موبایل پشتیبانی تلفنی فعال در پیام رسان: ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳ (۹۸+)

شماره پشتیبانی الزاما روی گوشی موبایل با همین شماره نیست و ممکن است، پیامک و تماس در ساعات غیرکاری دریافت نشود.

غیر از ایمیل‌های موجود زیر سازه پلاس از آدرس ایمیل دیگری به شما ایمیل ارسال نخواهد کرد.

هر آدرس ایمیلی با دامنه سایت مشابه ایمیل: support@sazeplus.com

ایمیل پشتیبانی و ارتباطات عمومی سازه پلاس: sazeplus@gmail.com

لیست شبکه‌های اجتماعی سازه پلاس در لینک زیر قابل مشاهده است:

 https://sazeplus.com/socialnetwork

 قبل از ثبت پیگیری صندوق ایمیل‌تان (همچنین پوشه SPAM) را چک کنید، اگر پاسخ را نیافتید یا  اگر مبلغی از حساب شما کسر شده و ایمیلی از طرف سازه پلاس دریافت نکرده باشید، مبلغ بصورت اتوماتیک برگشت خواهد خورد، موجودی حساب خودتان را یک ساعت بعد چک کنید. اگر باز مشکل حل نشده، می‌توانید از طریق لینک زیر پیگیری خود را ثبت نمایید:

https://sazeplus.com/support

https://sazeplus.com/sms/

۵۰۰۰۲۰۴۰۶۲۰۴۰۶

۵۰۰۰۱۰۴۰۶۱۰۴۰۶

شماره‌های فوق صرفا جهت اطلاع از شماره‌های پیامکی سازه پلاس می‌باشد و برای دریافت پیام یا پیگیری نیست.

می‌توانید با اسکن کد بالا یا شماره موبایل ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳ را در مخاطبین گوشی خود ذخیره کرده و در پیام‌رسان‌ واتساپ به پشتیبانی پیام دهید. 

پشتیبانی واتساپ:

https://wa.me/989359310593

تماس با ما

در صورتی که در خرید و یا سایر فعالیت‌های عمومی در سایت سازه پلاس با مشکلی مواجه شدید، پیش از ثبت پیگیری و ارسال ایمیل، بخش پاسخ پرسش‌های متداول را ملاحظه فرمائید، در صورتی که مشکل برطرف نشد، با آدرس ایمیل پشتیبانی یا فرم تماس با ما  شرح مشکل خود را برای ما ارسال کنید. ما تمامی نظرات، ایمیل‌ها و تمامی پیام‌هایی که توسط شما ارسال می‌شود را مطالعه کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن به آن رسیدگی می‌کنیم. ارسال به یک ایمیل از ایمیل‌های سایت یا ارسال پیام با یکی از روش‌های موجود کافی می‌باشد و نیازی به ارسال موضوع از چند روش‌ تماس نیست.

زمان پاسخگویی

سازه پلاس نهایت احترام را نسبت به کاربران خود داشته و سعی در پاسخگویی به موقع و مناسب دارد، مدت زمان پاسخگویی به درخواست‌های پیگیری‌ و ایمیل‌ها بسته به ساعت ثبت درخواست پشتیبانی در ساعات کار روزانه دفتر و یا روزهای مناسبت‌های تقویمی و تعطیل‌های رسمی ایران، بین چند دقیقه تا یک روز کاری متغیر می‌باشد. بدیهی است درخواست‌های پشتیبانی که در ساعات شب ارسال شود، پاسخگویی در ساعات روز خواهد بود. (زمان پاسخگویی بین ۵ دقیقه تا حداکثر ۲۴ ساعت کاری می باشد)

اصول ارسال پیام

لطفا در همان پیام اول مطلب را کامل و واضح بیان کنید.

از ارسال پیام‌هایی مثل “سلام” (خالی) یا “میتونم سوال بپرسم؟!” یا مثل “من پروژه دارم، میتونید کمک کنید!” جدا اجتناب کرده و در یک پیام موضوع را بصورت کامل و واضح بیان کنید. اگر سوالی راجع به آزمون داشتید، عنوان رشته تحصیلی و آزمون را کامل بیان کنید، گفتن “من آزمون نظارت دارم!” بدون مشخص بودن رشته تحصیلی عمران/معماری.. جمله ناقص می‌باشد. یا اگر پرداختی انجام داده‌اید و مشکل دریافت دارید، شماره پیگیری و هر اطلاعاتی که از بابت پرداخت دارید ارسال کنید. ممنون

تماس برای خدمات طراحی – معماری & سازه

پاسخگویی فقط در روزهای کاری رسمی و از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر می‌باشد.

  ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳ کل کشور

۰۹۲۰۴۰۵۳۳۴۶ (دفتر تبریز -صحبت به زبان ترکی)