انتخاب برگه
لوگوی سازه پلاس

خدمات مهندسی آنلاین سازه پلاس

نیاز به راه حل‌های امروزی‌تر برای دریافت خدمات مهندسی ساختمان، هم در بخش طراحی و محاسبات؛ و هم در بخش‌های نظارت و اجرای پروژه‌های عمرانی؛ و از طرفی نیاز روزافزون کشور به دریافت خدمات مهندسی ساختمان و افزایش سطح انتظار کارفرمایان و مردم از جامعه مهندسین ساختمان برای دریافت خدمات با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن، ما را بر این داشت که یک مجموعه بروز برای پاسخگویی به نیاز خدمات مهندسی ساختمان بنام سازه پلاس، راه اندازی کنیم.

استارتاپ سازه پلاس، بعد از فعالیت چندین ساله در امور اجرایی و طراحی ساختمان و تجمیع فعالیت‌های آنلاین مختلف در انجمن‌های تخصصی مهندسی، با آدرس اینترنتی sazeplus.com از اول مهر ۱۳۹۴ رسما در دسترس مهندسین ساختمان قرار گرفت.

سازه پلاس امیدوار است به‌عنوان برند خدمت‌رسانی در حوزه خدمات مهندسی آنلاین ساختمان راه‌حل‌های امروزی برای دسترسی به منابع و پاسخگویی به نیازهای مشترک جامعه مهندسی ساختمان ارائه دهد.

سازه پلاس زیر نظر شرکت سازه پل اسکان با شماره ثبت: ۴۸۳۲۱ و شناسه ملی: ۱۴۰۰۸۲۴۷۱۲۰ بوده و دارای نشان ملی ثبت با کد شامد: ۱-۱-۷۰۱۷۱۲-۶۵-۰-۴ از وزارت فرهنگ و ارشاد است.

اهداف سازه پلاس:

  • ارائه خدمات مهندسی ساختمان بصورت آنلاین
  • سرعت بخشیدن به فرآیندهای طراحی ساختمان
  • پرهیز از دوباره کاری‌های مهندسی در تهیه جزئیات پروژه‌ها
  • پاسخ به نیاز‌های تخصصی دانشجویان، مهندسان و علاقمندان
  • معرفی محصولات و خدمات تخصصی جهت رونق کسب‌ و کارها

صاحب امتیاز سازه پلاس:

سیدحسین نژادفرد | کارشناس ارشد مهندسی عمران (سایت شخصی: nejadfard.ir)

دفتر مرکزی سازه پلاس:

آذربایجان شرقی، تبریز، چایکنار بسمت آبرسان، جنب بیمه تامین اجتماعی شعبه یک، کوی دمشقیه، ساختمان مهندسان، طبقه اول، واحد C، شرکت سازه پل اسکان (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی)

شنبه تا پنجشنبه ساعت ۹  تا ۱۸

توجه: برای پشتیبانی محصولات و خدمات سایت با شماره ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳ از طریق پیام‌‌رسان‌ها در تماس باشید.

همکاری با سازه پلاس:

در صورت تمایل به همکاری با ما، پیرامون موضوعات سایت، از طریق صفحه همکاری با ما اقدام نمایید.