انتخاب برگه

درباره ما

saze+plus

توسعه اینترنت و فناوری کل الگوی زندگی انسان‌ها و مهندسی را دگرگون کرده و الگوهای سنتی ناکارآمد تبادل اطلاعات و اشتراک‌گذاری منابع در دنیای مهندسی مدرن امروزی جایی ندارد. مهندسین برای پاسخگویی به نیازهای امروزی به راه‌حل‌های جدیدتری نیاز دارند. امروزه زمان پروژه و دقت طرح‌های مهندسی چه در مرحله طراحی و محاسبات و چه در مرحله اجرا از اهمیت فوق‌العاده‌ای نسبت به گذشته برخوردار شده است، «سازه پلاس» جهت ارزش نهادن به‌وقت مهندسین و پرهیز از هزینه‌های اضافی دوباره‌کاری‌ها، سعی در فراهم آوردن نیازها و خدمات موردنیاز مهندسی نموده است.

وب‌سایت اینترنتی «سازه پلاس» با شعار “فناوری در خدمت مهندسی” با هدف فراهم نمودن خدمات مهندسی آنلاین و استفاده از تکنولوژی‌ها و فناوری‌های نوین، سعی در خدمت رسانی به جامعه مهندسی کشور خواهد نمود، این سایت خدماتی در آدرس اینترنتی sazeplus.com در دسترس بوده و شرایط و ضوابط استفاده و همچنین تعهدات سایت و هرگونه اطلاع‌رسانی فقط از طریق این دامنه ثبت‌شده معتبر می‌باشد، دامنه ملی sazeplus.ir دامنه متصل به دامنه اصلی دات کام سایت می باشد، سایر سایت‌ها با عنوان و دامنه ثبت شده‌ی مشابه در صورت وجود، هیچ‌گونه وابستگی و ارتباطی به سایت اصلی با پسوند com «سازه پلاس» ندارند. شبکه‌های اجتماعی موجود نظیر صفحه‌ها و پروفایل‌های مختلف؛ به شرط معرفی و داشتن لینک در سایت (شبکه‌های اجتماعی)، متعلق به مجموعه «سازه پلاس» می‌باشند.

اهداف سازه پلاس:

  • انعکاس آخرین رویدادهای تخصصی صنعت ساختمان و مهندسی عمران و معماری
  • اطلاع‌رسانی رویدادهای تخصصی
  • ارائه خدمات نوین مهندسی
  • تبلیغات اینترنتی تخصصی جهت رونق کسب‌وکارها
  • سرعت بخشیدن به فرآیندهای طراحی ساختمان
  • پرهیز از دوباره‌کاری مهندسین در تهیه جزئیات پروژه‌ها
  • بها دادن به ارزش وقت و هزینه

گروه فناوری سازه پلاس  امیدوار است به‌عنوان برند خدمت‌رسانی فناوری در حوزه خدمات مهندسی آنلاین در سراسر کشور راه‌حل‌های امروزی برای دسترسی به منابع و پاسخگویی به نیازهای مشترک ارائه دهد.

صاحب امتیاز سازه پلاس:

سیدحسین نژادفرد (سایت شخصی: nejadfard.ir)

لوگوی سازه پلاس:

نماد SP برای سازه پلاسلوگوی سازه پلاس