انتخاب برگه

پرداخت پی‌پینگ

شرکت مانا تدبیر آواتک

شماره تماس تراکنش ناموفق:

۰۲۱-۹۱۰۰۱۵۲۰

نماد اعتماد:  (قابل کلیک)

پرداخت زرین پال

شرکت همراه پرداز زرین

شماره تماس تراکنش ناموفق:

۰۲۱-۴۱۲۳۹

نماد اعتماد:  (قابل کلیک)

در صورت هماهنگی برای واریز وجه کارت به کارت برای خدمات و محصولات سازه پلاس، صاحب حساب فقط با نام “سیدحسین نژادفرد” برای سازه پلاس معتبر می‌باشد.

اعتماد به پرداخت آنلاین سایت سازه پلاس

رضایتمندی کاربران اولویت کاری ما است، تحت هر شرایطی پشتیبان شما هستیم.

ثبت پشتیبانی

تیم پشتیبانی سازه پلاس

ایمیل پشتیبانی
sazeplus[@]gmail.com
واتساپ پشتیبانی
۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳

ضمانت خرید و تضمین بازگشت وجه به خریدار با قرارداد با شرکت‌های حوزه فین‌تک

سیستم پرداخت بانکی وب‌سایت سازه پلاس توسط برترین شرکت‌‌های فین‌تک (FinTech) ایرانی (پی‌پینگ و زرین پال) که جز پرداخت یاران بانک مرکزی هستند، به سیستم شاپرک (کلیه کارت‌های بانکی در ایران) متصل بوده و کلیه تراکنش‌ها در مبداء و مقصد قابل رهگیری و پیگیری می‌باشند.

همه درگاه‌های ما قابلیت بازگشت تراکنش اتوماتیک (Reverse) داشته و چنانچه تا یک ساعت بعد از خرید، پاسخی از طرف سایت برای پرداخت کننده ارسال نشود (ایمیل خرید یا دسترسی به دانلود از سایت ارسال نشود)، درگاه بانکی بصورت اتوماتیک مبلغ شما را بازگشت می‌دهد. نیازی به تماس با بانک یا سایت برای تراکنش ناموفق نیست.

توجه: در تراکنش ناموفق تا یک ساعت مبلغ برمی‌گردد، پیامک (SMS) بازگشت وجه از طرف بانک ارسال نمی‌شود، باید موجودی حساب تان را چک کنید. (برای برخی خطاها تا ۷۲ ساعت نیز امکان بازگشت‌وجه وجود دارد.)

جهت اجتناب از تراکنش ناموفق حتما VPN یا هرگونه فیلترشکن را هنگام خرید غیرفعال نمایید.

کارت خوان سازه پلاس

دستگاه‌های پوز POS سازه پلاس، در دفتر مرکزی یا در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها، همگی از شرکت داده ورزی سداد (بانک ملی) بوده و  با نام پذیرنده “سازه پلاس” یا “شرکت سازه پل اسکان” همگی معتبر و مورد تایید مجموعه سازه پلاس است.

کلیه کارت‌خوان‌های بانکی متصل به شبکه شتاب بوده و با کلیه کارت‌های بانکی تراکنش قابل انجام است.

فاکتور آنلاین بانک مرکزی با قابلیت پرداخت

صدور فاکتور آنلاین رسمی برای خدمات مهندسی سازه پلاس

در کلیه تراکنش‌های آنلاین سازه پلاس، بلافاصله رسید سفارش که شامل مشخصات محصول، قیمت و مشخصات خریدار و شماره سفارش و… بوده خدمت خریدار ارسال می‌شود.

برای برخی خدمات مهندسی آنلاین سازه پلاس، مثل طراحی سازه، ادیت نقشه و طراحی‌های معماری و.. که مبلغ بعد از بررسی اولیه کار و بصورت توافقی اعلام می‌گردد، در صورت خواست مشتری، فاکتور آنلاین رسمی از طرف سیستم پرداخت یاری بانک مرکزی صادر می‌شود، که علاوه بر امکان پرداخت آنلاین از داخل فاکتور، کاملا از سمت پرداخت یاری بانک مرکزی خدمات ما تضمین شده و قابل پیگیری می‌باشد.

 

سایر روش‌های پرداخت

پرداخت ارزی مستقیم

پرداخت از طریق بانک زراعت ترکیه (Ziraat Bankası) با کارت‌های بانکی بین‌المللی بر مبنای یورو یا لیر ترکیه خواهد بود که شامل مالیات بر ارزش افزوده کشور ترکیه نیز خواهد شد.

پرداخت با ارز دیجیتال

پرداخت با ارز دیجتال با انتخاب شما، نظیر بیت‌کوین، اتر، ریپل و… پرداخت با همه رمز ارزهای موجود در Trust Wallet برای کلیه محصولات و خدمات ارائه شده توسط سازه پلاس ممکن است.

کارت به کارت

در موارد نداشتن رمز پویا یا مشکل برای پرداخت آنلاین، با هماهنگی با پشتیبانی سایت امکان‌پذیر می‌باشد. ثبت سفارش از این روش مستلزم آنلاین بودن اپراتور بوده و فرآیند خرید اتوماتیک نخواهد بود.

سوالی دارید؟ پیام دهید