انتخاب برگه

پنجره دوجداره Upvc درساوین

آبان ۱۴, ۱۳۹۸ | رپورتاژ آگهی

گروه صنعتی درساوین با بیش از ۱۱ سال تجربه در زمینه تولید پنجره دوجداره که شامل محصولاتی نظیر :پنجره Upvc ، انواع درب و پنجره دوجداره آلومینیوم و انواع توری پنجره می باشد.

روند خرید و سفارش

در گروه صنعتی درساوین روند خرید و سفارش بصورت زیر است :

تماس و مشاوره  * ثبت سفارش و ابعاد برداری *اعلام قیمت پنجره Upvc * ثبت قرارداد * تولید * حمل و اجرا

مونتاژ ما

در گروه صنعتی درساوین مونتاژ پنجره توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک انجام میگیرد که خطا و دخالت انسانی را کاهش داده که باعث شده کیفیت را بالا و یکسان در کلیه محصولات حفظ کنیم.

الزامات فنی

گروه تولیدی صنعتی دُرساوین با توجه به افزایش حوادث اخیر در صنعت ساختمان در دهه ی ۹۰ که در نتیجه اهمال کاری و عدم رعایت الزامات فنی ساخت و تولید مصالح ساختمانی در پروژه های بزرگ رخ داده است؛ بر آن شد تا در راستای اعتلای کیفی محصولات و خدمات خود در زنجیره نمایندگان شرکت و برای اطلاع رسانی بیشتر و بهتر موارد کیفی لازم در ساخت و تولید انواع درب و پنجره دوجداره به پیمانکاران و مهندسین ساختمان؛ با تهیه و تنظیم این کاتالوگ گامی کوچک و موثر در روند صرفه جویی انرژی در کشور بردارد.جهت مشاهده الزامات فنی درساوین کلیک کنید.

رسالت درساوین

امروز بشر برای توسعه تکنولوژی با مصرف بی‌رویه انرژی‌های فسیلی باعث افزایش گازهای گلخانه‌ای شده و به محیط‌زیست آسیب جدی رسانده است.ما درگروه صنعتی درساوین با بیش از یک دهه سابقه درزمینه درب و پنجره دوجداره مفتخر هستیم با رعایت استاندارهای جهانی در راستای رسالت خود بتوانیم در حفظت محیط‌زیست و جهانی عاری از گازهای گلخانه‌ای ، محیطی سالم و آرام به شما هدیه می‌دهیم.

تعویض پنجره های قدیمی

در گروه صنعتی درساوین تعویض انواع در و پنجره قدیمی بدون تخریب بوده و از پروفیل بازسازی استفاده شده تا پنجره شما بصورت کامل عایق ، و به طور کامل تمام سطح آن پوشیده شود.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه