انتخاب برگه

کارخانه ایزوگام دلیجان برای خرید مستقیم مشتریان

بهمن ۵, ۱۳۹۹ | رپورتاژ آگهی

کارخانه ایزوگام دلیجان برای خرید مستقیم مشتریان

آیا با محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان آشنایی دارید؟ آیا دوست دارید مستقیم از کارخانه خرید کنید؟ آیا از قیمت ایزوگام درب کارخانه مطلع هستید؟ اگر تمایل دارید در این باره بیشتر بدانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

کارخانه ایزوگام دلیجان کجاست؟

دلیجان نام شهرستانی است ار توابع استان مرکزی و در بین مسیر استان اصفهان و استان قم قرار دارد و دلیجان به این علت معروف شد که بیشترین میزان کارخانه ایزوگام در آن احداث شد به طوری که هم اکنون حدود ۷۵ درصد ایزوگام مورد نیاز کشور از دلیجان تامین می شود.

مهمترین سوغات صنعتی دلیجان ایزوگام است و به همین خاطر در تمام ایزوگام نام ایزوگام را با ایزوگام دلیجان می شناسند و البته به همین علت هم هست که برندهای مشابه در شهرهای دیگر نیاز اقدام به تقلب از روی نام ایزوگام دلیجان نموده اند.

در دلیجان کارخانه های زیادی تاسیس شده اند و هر کدام دارای محصولات متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند از این رو ایزوگام دلیجان متعلق به یک شرکت خاص نیست و متعلق به یک منطقه است.

پس در صورتی که فروشنده ای به شما گفت ایزوگام دلیجان داریم حتما نام دقیق برند آن را بپرسید تا خدای نارکده محصولی تقلبی عایدتان نشود.

بهترین برند ایزوگام چه نام دارد ؟

در ابتدا باید این نکته را بگوییم که با توجه به اینکه در حال حاضر حدود ۱۰۰۰ برند ایزوگام در بازار موجود است و از این تعداد فقط حدود ۱۵ برند دارای کیفیت بالا هستند و از پارامترهای استاندارد کیفیتی برخوردار هستند و بقیه برندها از درجه کیفی پایینی برخوردار هستند و به خاطر همین نکته، انتخاب یک برند مطمئن بسیار سخت است اما غیر ممکن نیست و شما با مطالعه این مقاله و در پایان می توانید تصمیم بگیرید که برند مطمئن و درجه یک کدام است.

متاسفانه با توجه به ورود افراد غیر حرفه ای و غیر متخصص به عرصه تولید ایزوگام باعث شده است که این صنعت دچار آفت منفعت طلبی اشخاص شده و کیفیت در این صنعت جایی نداشته باشد تا جایی که این عده به آبروی کشور هم رحم نکرده و با صادر کردن محصولات بی کیفیت باعث از بین رفتن اعتبار کیفیتی ایران در کشورهای مختلف شده اند و در این صنعت فقط عده بسیار کمی پارامترهای استاندارد را رعایت می کنند.

اما سوال مهمی که در ذهن هر خریداری ایجاد میشود اینست که با این وضعیت، ما چگونه بهترین ایزوگام را برای خرید و مصرف انتخاب کنیم؟

برای جواب به این سوال بهتر است اینگونه بگوییم که بهترین راه برای انتخاب ایزوگام خوب، تحقیق و مشاوره با افراد متخصص است و همچنین بررسی درباره شرکتی که در این حوزه بهترین خدمات و محصولات را دارد با یک جستجوی ساده در اینترنت قابل دریافت است.

محصولات کارخانه ایزوگام دلیجان

یکی از کارخانه هایی که در دلیجان فعالیت میکنند، کارخانه ایزوگام هیرمان دلیجان است که این کارخانه محصولات متنوع و متناسب با اقشار مختلف جامعه را تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند که در ذیل آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

  1. ایزوگام سوپر صادراتی هیرمان دلیجان : این محصول با ضخامت ۵ میلی متر و وزن ۵۰ کیلوگرم تولید می شود که در حال حاضر بهترین برند ایزوگام در ایران است.
  2. ایزوگام صادراتی بردین دلیجان : این محصول با ضخامت ۴ میلی متر و وزن ۴۲ کیلوگرم تولید می شود و یکی از برندهای رده بالا و درجه یک بازار است.
  3. ایزوگام حلزون دلیجان : این محصول با ضخامت ۳٫۵ میلی متر و وزن ۴۰ کیلوگرم تولید می شود و با کیفیت و چسبندگی بالا یکی از محصولاتی است که در بین محصولات هم رده خودش بهترین است.

محصولات شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان در حال حاضر در بازار داخلی و خارجی عرضه می شود و در بازار با شاخصه کیفیت برتر حضور دارد و سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است.

قیمت ایزوگام در بازار چند است؟

در بازار ایران حدود ۱۰۰۰ برند ایزوگام با کیفیت و قیمت های متفاوت وجود دارد که معمولا رویه مشخصی در قیمت گذاری آن نیست و با توجه به ورود و وجود افراد غیرمتخصص در این صنعت، قیمت گذاری درستی انجام نمی شود و هر شرکتی قیمت خاص خودش را دارد که البته با توجه به کیفیتی که هر شرکتی میزند قیمت آن نیز متفاوت است.

متاسفانه با توجه به رقابت قیمتی که در بازار ایزوگام به وجود آمده است و متمایل شدن خیلی از تولیدکننده ها به سمت قیمت پایین، کیفیت خیلی از برند های موجود در بازار به شدت کاهش یافته و کیفیت حداقلی را نیز ندارد چراکه شاخصه مهم خرید ایزوگام از نظر آنها قیمت شده است اما با این اوصاف متضرر نهایی مصرف کننده است که پول را می دهد اما کیفیتی را تحویل نمی گیرد، اما بر اساس تجربه حدود ۹۰ درصد مشتریان شاخصه کیفیت برایشان مهم است اما این شاخصه را فقط عده ای قلیل از تولیدکنندگان رعایت می کنند.

توجه به اینکه نظارتی در عرضه ایزوگام در فروشگاه ها و مغازه های ایزوگام از لحاظ کیفیت و قیمت وجود ندارد متاسفانه اکثر مغازه ها با خرید پایین ترین کیفیت ایزوگام از کارخانه به کمترین قیمت و عرضه آن در شهرها به عنوان کیفیت درجه یک و به قیمت جنس درجه یک باعث سودجویی از مردم ناآگاه می شوند و باعث رواج عرضه محصول بی کیفیت در بازار می شوند.

که متاسفانه به دلیل عدم آگاهی خریداران و استفاده از کلمه قیمت ارزان و ترغیب مشتری به خرید جنس ارزان لطمه بزرگی به صنعت ساختمان و عایق وارد میکنند چرا که خریداران با خرید محصول بی کیفیت پس از یک یا نهایتا دو سال مجبور به هزینه مجدد برای نصب ایزوگام می شود که این نوعی از اسراف منابع ملی و آلودگی محیط زیست می شود.

برای اینکه بهترین قیمت ایزوگام را از شرکت ها بگیرید بهتر است قیمت شرکت ها را متناسب با کیفیت آن شرکتها مقاسه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید.

چگونه ایزوگام را مستقیم از کارخانه بخرید؟

معمولا مشتریان دوست دارند که بهترین ایزوگام را برای ساختمان خودشان انتخاب کنند که مناسب ترین قیمت را هم داشته باشد و برای همین دوست دارند به جایی مراجعه کنند که با اطمینان بهترین کیفیت با بهترین قیمت را بخرند.

بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک میکند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان با تولید محصولات پلیمری و درجه یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.

برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید می توانید با شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان ارتباط بگیرید یا به آدرس اینترنتی Hirmaanco.com مراجعه کنید.

“لذت آرامش و اطمینان با محصولات هیرمان”

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه