انتخاب برگه

خرید بلوک

آبان ۲۲, ۱۳۹۹ | رپورتاژ آگهی

اگر شما هم قصد خرید بلوک سیمانی دارید و برای خرید بلوک به بازار مصالح فروشان مراجعه کردید، حتما با تنوعی از بلوک های سیمانی، با ویژگی ها و قیمت های متنوع مواجه شدید. در ادامه به معرفی انواع بلوک سیمانی خواهیم پرداخت.

بلوک سیمانی (بلوک بتنی) به دو دسته ی کلی بلوک سبک و بلوک سنگین تقسیم می شود. برحسب نیاز خود می توانید هر یک از این دو را خرید کنید. اما بلوک سنگین بهتر است یا بلوک سبک؟ پاسخ این سوال این است که این دو بلوک سیمانی را نمی توان با یکدیگر مقایسه کرد، چرا که هر یک کاربرد مختلفی دارد و در جای خودش باید استفاده شود.

 اما پیشنهاد میشود حتما از بلوک سیمانی استاندارد خرید کنید، چرا که بلوک استاندارد دارای ویژگی هایی است که حداقل کیفیت در آن رعایت شده است و تولیدکنندگانی که فاقد پروانه ی استاندارد هستند، عمدتا محصولات با کیفیت پایین تر ارائه می کنند.

فرق بین بلوک سنگین با بلوک سبک

بلوک سبک و بلوک سنگین علاوه بر این که در وزن با یکدیگر تفاوت هایی دارند در مقاومت، قیمت و دیگر ویژگی ها نیز تفاوت هایی دارند. بلوک سنگین که به آن بلوک ماسه ای نیز میگویند معمولا مقاوم تر و ارزان تر است. اما اگر ارزان تر است و قیمت بلوک مناسب تر است و در عین حال مقاومت بهتری هم دارد چرا باید بلوک سبک بخریم؟ بلوک سبک به دلیل وزن کمی که دارد در آپارتمان ها و برج ها به جهت کاهش بار مرده ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. اما اگر میخواهید یک ویلا یا باغ بسازید حتما به سراغ بلوک سنگین ماسه ای بروید. بلوک ماسه ای سنگین انتخاب مناسبی برای دیوار کشی و تفکیک زمین و اراضی نیز می باشد.

یکی از استاندارد ترین ابعاد بلوک سنگین جهت دیوارکشی بلوک ۲۰*۴۰*۲۰ می باشد که بیشترین خریدار را دارد. این بلوک ها می تواند سه خانه یا دو خانه باشد یعنی از نظر قالب با یکدیگر تفاوت داشته باشند. هرچه جداره های داخلی بلوک بیشتر باشد بلوک مقاوم تر است. نکته ی دیگر کارخانه ای بودن بلوک است. بلوک های کارخانه ای معمولا کیفیت بهتری از بلوک تولید کارگاه های کوچک دارد، چرا که ماشین آلات پیشرفته تر باعث می شود تا بتن بیشتر ویبره و کمپرس شود و تلورانس ابعادی کمتری داشته باشد.

خرید بلوک سیمانی

خرید بلوک سیمانی از کارخانه تولید بلوک سیمانی به نظر منطقی تر از خرید آن از واسطان، دلالان و مصالح فروشان به نظر می رشد. اما شاید فکر کنید که چگونه به طور مستقیم از کارخانه خرید مستقیم داشته باشیم؟ کارخانه ی بلوک مانا یکی از بزرگترین و نام آشنا ترین کارخانه های تولید بلوک سیمانی می باشد که میتوانید به صورت اینترنتی و آنلاین خرید بلوک سبک و سنگین را انجام دهید و سفارش خود را در محل پروژه ی خود تحویل بگیرید.

 همچنین جهت مشاوره ی قبل از خرید نیز می توانید با کارخانه ی بلوک مانا تماس بگیرید. کارخانه ی بلوک مانا با در اختیار داشتن واحد حمل و نقل اختصاصی آمادگی ارسال انواع بلوک سیمانی سبک و سنگین به محل پروژه شما را دارد.

آدرس کارخانه: تهران، شهریار، باغستان، خ شهید کلهر

وبسایت بلوک مانا: www.manablock.ir

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۱۵۳۱۷۱

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه