انتخاب برگه

قالب زیرزمین – آن را پیدا کنید، آن را بردارید و متوقف کنید

خرداد ۱۸, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

کپک زیرزمینی رایج است زیرا اکثر زیرزمین ها مرطوب و مرطوب با حرکت کمی هوا هستند. هاگ‌های کپک می‌توانند از طریق پنجره‌ها، درها، و سیستم‌های تهویه مطبوع وارد خانه شوند یا روی لباس‌ها، کفش‌ها و حیوانات خانگی حمل شوند. سپس، رطوبت باعث رشد هاگ های کپک می شود.

کپک در زیرزمینکپک در هر جایی که اکسیژن و رطوبت وجود داشته باشد رشد می کند. روی چوب، کاغذ (مقوا)، فرش، غذاها و عایق ها به خوبی رشد می کند. (آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده) سایر موادی که از رشد قالب حمایت می کنند عبارتند از گرد و غبار، رنگ، کاغذ دیواری، دیوار خشک، پارچه ، و اثاثه یا لوازم داخلی. بسیاری از آن‌ها در زیرزمین‌ها یافت می‌شوند.کپک یکی از روش‌های طبیعت برای شکستن چوب، برگ، علف و سایر مواد آلی به ترکیبات آلی اساسی آن‌ها برای جذب مجدد به موجودات در حال رشد است. در حالی که کپک خدمات بزرگی به طبیعت ارائه می دهد، به خانه شما آسیب می رساند.

پیدا کردن کپک در زیرزمینکپک زیرزمین بوی کپک می دهد. این بو اولین نشانه ای است که شما شروع یک مشکل را دارید. معطل نکنید – مناطقی را که در آن رشد می کند پیدا کنید، آن را بردارید و از بازگشت آن جلوگیری کنید. کپک ظرف ۲۴ ساعت پس از ورود هاگ به زیرزمین شما شروع به رشد می کند.

برترین مکان ها کپک در زیرزمین ها رشد می کندکپک در مناطقی با رطوبت قابل توجه رشد می کند. اکثر زیرزمین ها گزینه های زیادی دارند.

پمپ های سامپ. چگالش روی لوله ها، نشتی، یا یک گودال بدون پوشش.خطوط تامین آب. چگالش یا نشتی.لوله های فاضلاب. هر منطقه نشتی.لوله های دریچه خشک کن. چگالش.لوله های هواکش حمام. چگالش.

مناطق زیر لوله کشی طبقه اصلی. از بالا نشت می کند.قاب های پنجره. هوای مرطوب زیرزمین روی شیشه خنک متراکم می شود و می تواند روی قاب های چوبی جاری شود.

سیستم HVAC. نزدیک ورودی ها و دریچه ها.

بیشتر رطوبت ناشی از تراکم و نشتی باعث رشد کپک در سطوح مجاور مانند دیوارهای خشک، ناودانی ها، عایق ها و کف می شود. رطوبت لوله‌ها و دریچه‌ها نشانه‌هایی از نگاه کردن به کجا را ارائه می‌دهد.

همچنین، دیوارها را برای مناطقی که کثیف به نظر می‌رسند یا لکه‌های سیاه کوچکی ایجاد کرده‌اند بررسی کنید – چیزی که به نظر می‌رسد تجمع کثیفی می‌تواند کپک باشد. از چیزی مانند پیچ ​​گوشتی سر صاف برای ایجاد دیوار خشک و چوبی که فکر می کنید کپک زده است استفاده کنید. اگر پیچ گوشتی به راحتی وارد شود، احتمال زیادی وجود دارد که شما کپک زده باشید.

Flooded Basement and Mold اگر زیرزمین شما آب گرفته باشد، رشد قالب خواهید داشت. هر چیزی که خیس شود اگر درمان نشود کپک می‌زند. اگر زیرزمین شما تمام شده است، باید دیوار خشک و عایق را بردارید و کل منطقه را با یکی از محصولات کپک‌کش و/یا جلوگیری از کپک‌زدن فهرست شده در زیر درمان کنید.

حذف قالب در زیرزمین حذف قالب از زیرزمین یک پروژه DIY ساده است. در حالی که گران نیست، زمان زیادی می برد. استخدام فردی برای انجام این کار بسته به پیچیدگی آن بین ۵۰۰.۰۰ تا ۷۰۰۰.۰۰ دلار هزینه دارد.

برای زیرزمین های آبگرفته، باید با شرکت بیمه خود و یک پیمانکار سیل و بازسازی تماس بگیرید. پوشیدن لباس محافظاسگ‌های کپک آسم را تشدید می‌کنند و می‌توانند باعث سرفه، مشکلات سینوسی و سایر مشکلات تنفسی شوند. قبل از برداشتن کپک باید از لباس محافظ استفاده کنید.قبل از شروع، لباس‌های کهنه، دستکش‌های بلند بپوشید و مطمئن شوید که بیشتر پوستتان پوشیده است. همچنین باید چکمه های کاری یا چکمه های لاستیکی بپوشید و از ماسک N-95 یا ماسک تنفسی و عینک های غیر تنفسی استفاده کنید.

توجه: کت و شلوار یکبار مصرف یکبار مصرف سطح ۴ کمتر از ۲۰ دلار است. سرمایه‌گذاری بزرگی برای ایمنی شما نیست.

قبل از شروع کار، تمام پنجره‌ها و درها را باز کنید و یک فن برای حذف هوای آلوده راه‌اندازی کنید.

منطقه را پاک کنید

اقلام متحرک را بیرون ببرید و آنها را از نظر قالب بررسی کنید. کاری که باید انجام دهید این است:اقلام و کاغذ مقوایی. مقوا را بیرون بیندازید.لباس ها را بشویید و خشک کنید.اقلام آلوده را تمیز کنید. می‌توانید چرم و چوب را تمیز کنید.

ممکن است مبلمان روکش شده را بیرون انداخته یا به طور حرفه‌ای روکش کنید.

توجه: معمولاً فقط زیرزمین های پر آب به این نوع درمان نیاز دارند.کپک را بکشید، سپس آن را برداریدکپک یک موجود زنده است، باید از بین برود سپس حذف شد. با خراشیدن آن هاگ هایی باقی می ماند که در عرض ۲۴ ساعت دوباره رشد خواهند کرد. اکثر محصولات کپک‌کش ظرف ۱۵ دقیقه کار می‌کنند. مطمئن شوید که تمام دستورالعمل های روی بطری را بخوانید و دنبال کنید. برای اکثر محصولات، با اسپری کردن نواحی قالب و انتظار برای مدت زمان مناسب شروع می‌کنید. پس از خشک شدن اسپری، می‌توانید قالب مرده را با استفاده از مواد شوینده ظرف و آب داغ جدا کنید.یک گزینه دیگر این است که هاگ‌های مرده را با رنگ کردن روی آن‌ها با محصولی مانند Kilz کپسوله کنید.

بهترین محصولات کپک‌کش برای زیرزمین‌ها

قالب‌کننده‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید، از جمله محصولات خانگی و تجاری. سطوح سخت. ۱ قسمت سفید کننده را با ۱۶ قسمت آب مخلوط کنید و روی تمام مناطق آسیب دیده اسپری کنید.سطوح متخلخل. ۱ قسمت مایع ظرفشویی (غیر آمونیاکی)، ۱۰ قسمت سفید کننده و ۲۰ قسمت آب را مخلوط کنید. آزادانه اسپری کنید.

بوراکس. ایمن برای مواد متخلخل و غیر متخلخل. ۱ فنجان بوراکس را در ۱ گالن آب مخلوط کنید. روی سطوح آسیب دیده اسپری یا برس بزنید.جوش شیرین. نصف قاشق چایخوری جوش شیرین را در یک بطری آب بریزید. یا نصف فنجان جوش شیرین را با یک فنجان آب و یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی ترکیب کنید. مناطق آسیب دیده را برس بزنید.

پاک کننده ضد عفونی کننده گیاهی Benefect.

کلپک و کپک CLR.چگونه از بازگشت قالب زیرزمین جلوگیری کنیم با حسن نیت: تری شوتز – گودال سامپ با درب محکمرهایی از قالب پایان جنگ نیست. هاگ های کپک هنوز وجود دارند و راه هایی برای ورود به زیرزمین شما پیدا می کنند. بهترین راه برای جلوگیری از عود کپک، تغییر میزان رطوبت و رطوبت زیرزمین شما است.

لوله های لوله کشی. مطمئن شوید که هیچ لوله‌ای نشتی ندارد.

پمپ سامپ الف>. لوله‌ها را از نظر نشتی بررسی کنید و مطمئن شوید که درب آن محکم است.

همه لوله‌های هواکش. لوله های دریچه خشک کن و حمام را در قسمت های نفوذ دیوار بیرونی ببندید.

نشتی دیوار.

نشتی در دیوارهای بتنی را ببندید.Eavestrough و Downspouts. گوشه گوشه را تمیز کنید و دهانه های پایینی را حداقل ۱۰ سانتی متر از خانه باز کنید.

محوطه سازی.

اطمینان حاصل کنید که خاک سطحی از خانه دور باشد. حداقل ½ اینچ در هر فوت برای ۱۰ دقیقه.رطوب‌کن. یک دستگاه رطوبت گیر برای زیرزمین بخرید. تنظیمات را در صورت نیاز تغییر دهید. حدود ۳۰ درصد در زمستان و حدود ۵۰ درصد در تابستان. (نه بیشتر از ۶۰٪) هر کاری که می توانید برای پایین نگه داشتن رطوبت انجام دهید. حتی اگر رطوبت‌گیر دارید، یک فن در زیرزمین نصب کنید تا هوا را به اطراف منتقل کند. یک پنجره باز برای تسهیل تبادل هوا نیز ایده خوبی است.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *