انتخاب برگه

سایت اصلی دفتر مقررات ملی ساختمان و سایت آزمون نظام مهندسی – مهم

مهر ۲۸, ۱۳۹۷ | آزمون نظام, آزمون‌های مهندسی | ۲ دیدگاه ها

سایت اصلی دفتر مقررات ملی ساختمان و سایت آزمون نظام مهندسی

تنها سایت http://inbr.ir می باشد.

بسیار مهم:

(به ترتیب حروف inbr – i-n-b-r و پسوند ملی ir دقت شود.)

توجه: سایت دفتر مقررات ملی ساختمان به آدرس http://inbr.ir و سامانه آزمون های ورود به حرفه مربوط به این دامنه به آدرس http://inbr.ir/?page_id=2 می‌باشد.

توجه: ضمنا تنها کانال تلگرام رسمی آزمون های ورود به حرفه مهندسان | inbr به آدرس http://t.me/myinbr می‌باشد. (که در زمان انتشار این متن، بیش از ۲۶ هزار عضو دارد.)

توجه: برخی افراد و موسسات سود جود با جابجایی ترتیب حروف inbr و یا با پسوندی غیر از دات آی آر (ir.) اقدام به راه اندازی سایت‌های جعلی و مشابه دامنه سایت اصلی دفتر مقررات ملی کرده و با انتشار اخبار ساختگی از مسئولین آزمون از داوطلبین سوء استفاده می‌کنند. حتما آدرس سایت را کنترل نمایید که دقیقا بصورت نوشته inbr.ir باشد.

موارد عنوان شده در بالا و لینک‌های موجود هیچکدام مربوط به سایت سازه پلاس نبوده و هیچ نفعی به سازه پلاس نداشته و تنها مربوط به دفتر مقررات ملی ساختمان بوده که زیر نظر معاونت مسکن و ساختمان از وزارت راه و شهرسازی می‌باشد و سایت‌ها و لینک‌های مربوطه دولتی و برای عموم بوده و نغع شخصی برای هیچکس ندارد.

اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون‌های نظام مهندسی در صفحه: آزمون نظام مهندسی

محصولات مرتبط:

۲ دیدگاه ها

 1. فرامرز چگینی

  سلام . با توجه به لغو شدن آزمون به دلیل کرونا آیا امکان ثبت نام مجدد برای افرادی که موفق به ثبت نام نشده اند وجود دارد؟؟؟

  پاسخ
  • سازه پلاس

   سلام، فعلا خبر رسمی در این زمینه وجود ندارد ولی احتمال زیاد، ثبت نام مجدد انجام خواهد شد.

   پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *