انتخاب برگه

نتیجه آزمون نظام مهندسی اسفند ۹۸ در صفحه ویژه نتایج آزمون نظام مهندسی اطلاع رسانی می‌شود.

پشتیبانی سازه پلاس

نتایج آزمون نظام مهندسی مهر ۹۸

لینک مستقیم مشاهده نتیجه آزمون نظام مهندسی:

http://92.242.195.93/nezam_mhns/index.php/krn_9807_nzm_mhnN/fani_sakh/krn_moh_shahr/

نتیجه آزمون طراحی معماری متعاقبا اعلام خواهد شد.


قطعی شدن نتایج آزمون مهر ۹۸ در تاریخ ۴ دیماه

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری و اعلام نتایج آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهر ماه ۹۸ بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت‌کنندگان محترم آزمون‌های یاد شده می‌رساند، با عنایت به بررسی‌های مکرر انجام شده پیرامون بازنگری در نتایج آزمون‌های ورود به حرفه در کمیته‌های طراحی سوالات و کمیته‌های تجدیدنظر، در اجرای تاکیدات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی مراتب مجدداً در کمیته‌های بازنگری مطرح گردیده که پس از بررسی‌های نهایی، نتایج قطعی آزمون‌های موصوف استخراج گردیده و تغییرات لازم در کارنامه داوطلبان اعمال شده است. لذا کلیه داوطلبان محترم می‌توانند با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. در اجرای ماده ۱۰ دستورالعمل و راهنمای ثبت‌نام آزمون‌های مهر ماه ۹۸ با توجه به بررسی‌های دقیق صورت گرفته، نتایج اعلام شده قطعی می‌باشد و صرفاً قبولی شرکت‌کنندگانی که کلیه شرایط شرکت در آزمون را مطابق راهنمای ثبت‌نام آزمون‌ها احراز نموده‌اند مورد تائید بوده و نتایج یاد شده به مدت ۴ سال از تاریخ برگزاری آزمون دارای اعتبار می‌باشد. آن دسته از شرکت‌کنندگانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده‌اند می‌توانند در آزمون‌های دوره بعد که در اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد شرکت نمایند.

در خاتمه خاطر نشان می‌سازد، گواهی قبولی صرفاً یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به‌کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحدهای صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به‌کار ایجاد نمی‌کند.


حداکثر زمان اعتراضات به کارنامه تا تاریخ ٢۵ آذر خواهد بود.

مراجعه قبول شدگان شهرستان به سازمان نظام مهندسی استان برای تحویل مدارک برای صدور پروانه از تاریخ ٣ اسفند ۹۸ خواهد بود.
استان تهران طبق اطلاعیه مندرج در سایت نظام مهندسی تهران

نتایج آزمون های این دوره در بخش تستی اواسط آذرماه و در بخش سوالات تشریحی اواسط دی ماه اعلام می شود.

حامد مانی فر سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان ۱۵ مهر ۹۸

-نتایج آزمونهای تستی تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ از طریق وبسایت دفتر بخش سامانه آزمونها به اطلاع شرکت کنندگان رسانده خواهد شد. بدیهی است این دفتر از پاسخگویی حضوری و تلفنی به داوطلبان در این خصوص معذور است. اطلاعیه های لازم در این زمینه در اختیار سازمانهای استانها نیز قرار میگیرد که در صورت لزوم داوطلبان میتوانند به آن سازمانها نیز مراجعه نمایند.

دفترچه شرکت در آزمون مهر ۹۸