انتخاب برگه

VolkerFitzpatrick برنده قرارداد مهم پل جاده ای به ارزش ۱۹ میلیون پوند شد

مرداد ۳, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

VolkerFitzpatrick با قراردادی به ارزش ۱۹ میلیون پوند، برای طراحی و ساخت یک تقاطع بزرگراه بسیار مورد نیاز از روی خط ریلی در ساری منصوب شده است.
شورای گیلدفورد از بین سه پیمانکار مناقصه، پیمانکار مستقر در هرتفوردشایر را برای تحویل پل جاده خاکستر جدید انتخاب کرد.
این طرح بسته شدن یک تقاطع همسطح در جاده گیلدفورد A323 را که توسط Network Rail به عنوان خطر ایمنی ارزیابی شده است، اجازه خواهد داد. ساخت پل و بازنشستگی تقاطع همسطح در حال آماده سازی برای “استفاده از راه آهن پیشرفته در خط نورث داونز” است.
پل جدید همچنین ازدحام در منطقه را کاهش می دهد و توسعه مسکن را که در طرح محلی مشخص شده است باز می کند. این بدان معناست که این طرح تا حد زیادی توسط صندوق زیرساخت مسکن دولت تامین شده است.
هنگامی که قرارداد اعلام شد، ارزش تعمیر و نگهداری ۲۶ میلیون پوند بود، اما VolkerF پیشنهاد ساخت و ساز را با ترفند ۱۹ میلیون پوندی ارائه کرد. .
دئون شولتز، مدیر زیرساخت VolkerFitzpatrick گفت که شرکت از ایمن کردن این شغل “خوشحال” است.
او افزود: «رویکرد منطقه‌ای ما به ما این امکان را می‌دهد تا تخصص خود را در زمینه پل‌ها و بزرگراه‌ها به شیوه‌ای ارائه کنیم که بیشترین سود را برای جوامعی که در آن کار می‌کنیم، باشد.
آماده سازی سایت و پیش ساخت این هفته آغاز می شود و ساخت و ساز اصلی برنامه ریزی شده است که از ماه آینده شروع شود و تا اوایل سال ۲۰۲۵ ادامه یابد.
شورا گفت که گذرگاه Ash Level 150 بار در روز بسته می شود و احتمالاً با بهبود خدمات قطار مسافربری این میزان افزایش می یابد.
از دیگر مزایای اعلام شده پل می‌توان به گذرگاه‌های ایمن‌تر برای عابران پیاده و دوچرخه‌سواران و همچنین ارائه زیرساخت‌های مورد نیاز برای توسعه مسکن متعهد در آش و تونگهام اشاره کرد.
شورا گفت که ترافیک همچنین از جاده های روستایی که در حال حاضر توسط افرادی که به دنبال اجتناب از تقاطع همسطح هستند از آن استفاده می کنند، قطع خواهد شد.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *