انتخاب برگه

ساخت کرک ایتبس ۹٫۷٫۴ Etabs

حل مشکل تولید کرک سالم و ساخت کرک با حجم صفر
صفحه ویژه پروژه‌های ایتبسسامانه خروجی نقشه سازه بتنی

توجه مهم: در ویندوز ۱۰ به بعد، قبل از اعلام کد جهت ایجاد کرک، از ثابت بودن کد در کامپیوترتان مطمئن شود.

حل مشکل عوض شدن Locking Code در ویندوز ۱۰

 هنگام نصب برنامه ایتبس ۹٫۷٫۴ یا هر نسخه از نرم افزار ایتبس، در یکی از مراحل نصب، برنامه می‌پرسد که ایتبس را فقط شما استفاده خواهید کرد (user ویندوز) یا سایر کاربران (only me / all user) که باید گزینه all user / Public یا گزینه مشابه این انتخاب شود و محدود به استفاده کاربر فعلی ویندوز نباشد. با این کار Locking code ثابت می‌ماند و میتوانید اقدام به کرک ایتبس در ویندوز ۱۰ کنید.

توجه برای ویندوز ۱۱: به جای فایل echoid فایل wechoid را اجرا نمایید، فقط تیک Disk ID زده شده و کد برداشت شود.

ساخت کرک

  • ۵ حرف آخر کد موجود در داخل فایل echoid.exe پوشه محل نصب نرم افزار مثلا (Locking code1: 4-257EF) -در ویندوز ۱۱ کد را از wechoid با تیک Disk ID بردارید.
  • ساخت کرک سایر نرم افزارهای CSI فعلا در دسترس نمی‌باشد.
  • در وارد کردن ایمیل خود نهایت دقت را داشته باشید، تنها راه ارتباطی برای ارسال فایل (کرک) ایمیل شما می‌باشد.
  • ۰ تومان

برخی کرک سازها فایل کرک یا همان lservrc را با حجم صفر (۰ KB) ایجاد می‌کنند، که عملا این فایل هیچ کمکی برای کرک نرم افزار نخواهد کرد. حل این مشکل فقط با تعویض ویندوز و یا استفاده از کرک ساز روی سیستم کامپیوتری دیگر ممکن می‌شود.

ما کرک سالم متناسب با کد کامپیوتر شما را ایجاد و خدمتتان ارسال می‌نماییم.

تولید کرک ETABS

توجه: از اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی، کلیه کرک‌های نرم افزار CSI با مشکل مواجه شده اند (در واقع کرک نمی‌شوند)، در بسیاری از موارد مهندسین با عقب کشیدن دستی تاریخ سیستم عامل کامپیوتر این مشکل را دور میزنند! (حتما بعد از اتمام کار با برنامه‌های CSI تاریخ و ساعت سیستم را به حالت قبل برگردانید، چون بعضی سایت‌ها و خصوصا درگاه‌های پرداخت بانکی به ساعت و تاریخ سیستم حساس هستند.)