انتخاب برگه

نورگیر حبابی؛ بهترین پوشش برای اجرای سقف حیاط خلوت

تیر ۷, ۱۳۹۹ | رپورتاژ آگهی

نورگیرهای حبابی و سایبان پنجره (بارانگیر درب و پنجره) ازمهمترین محصولات شرکت سایه پوشان فرداد می باشد که توسط کارشناسان و طراحان این مجموعه طراحی و تولید  شده است.

نورگیر حبابی عمدتا برای مصارف مختلفی مانند ایجاد پوشش سقف حیاط خلوت، پوشش ویدهای مسکونی یا تجاری، پوشش سقف پاسیو و یا مواردی مشابه به کار برده می شود.

نورگیر حبابی از ۲ قسمت مجزا پایه و حباب تشکیل شده است که هرکدام از قسمت ها دارای خصوصیات منحصر بفردی می باشد که در ادامه به توضیح خواهیم پرداخت.

پایه نورگیر حبابی از جنس فایبرگلاس با مقاومت ضربه ای بالا و مانعی برای نفوذ آب به زیر پوشش سقف می باشد و زمانی که جهت پوشش سقف در کنار هم قرار می گیرند توسط  تیکه هایی از ایزوگام  فاصله یا اورلپ پایه نورگیر پوشیده و آب بندی می گردد.

 قسمت دوم حباب نورگیرمی باشد که از ورق های اکرولیک با ضخامت های مختلف ۲، ۲٫۵، ۲٫۸ و ۴ میلی متر تولید می شود.

حباب مورد استفاده در واحدهای مسکونی که از پوشش سقف با نورگیر حبابی جهت ایجاد حریم استفاده می کنند، بایستی حتماً از حباب های مات با قابلیت انتقال نور که عموماً به ورق اکرولیک  با رنگ دوغی  مشهور می باشند استفاده نمود.

نورگیر حبابی؛ بهترین پوشش برای اجرای سقف حیاط خلوت بارانگیر درب و پنجره
نورگیر حبابی؛ بهترین پوشش برای اجرای سقف حیاط خلوت

درخصوص مکان های اداری می توان از ورق های رنگی متنوع برای ایجاد زیبایی  بیشتر استفاده کرد.

یکی دیگر از محصولات نوین شرکت سایه پوشان فرداد بارانگیر درب و پنجره می باشد که قابلیت ایجاد سایه و بارانگیری بالای درب و پنجره یا موارد مشابه را دارد.

خصوصیات بارز این محصول تولید پایه های پیش ساخته از جنس پلی آمید با ۳۰ درصد الیاف است ،از دیگر محاسن پایه های پیش ساخته عدم خوردگی و زنگ زدگی بر اثر تغییرات آب و هوایی ، رنگ ثابت و سبک بودن می باشد.

 برای ایجاد سایبان از ورق پلی کربنات تک جداره با ضخامت ۳ میلیمتر و یا ورق های پلی کربنات دوجداره با ضخامت ۵ میلیمتر با استفاده از زهوار مخصوص که از آلومینیوم می باشد استفاده می گردد،  از زهوار مخصوص در دو لبه جلو و عقب برای حفظ ورق در کنار پایه بارانگیر و آببندی محل اتصال ورق به دیوار مورد, استفاده قرار می گیرد.

عموماً ورق مورد استفاده در این سبک بارانگیر ها ورق پلی کربنات تک جداره یا همان فلت نشکن ۳ میل می باشد که علاوه بر ایجاد زیبایی باعث افزایش دوام و ماندگاری بارانگیر  درب و پنجره می گردد.

علاوه بر محصولات و خدمات یاد شده با اتکا بر تجربه کارشناسان، شرکت سایه پوشان فرداد اقدام  به طراحی و تولید پوشش استخر روباز در دو مدل ثابت و متحرک –  سایبان خودرو در مدل های یک طرفه و دوطرفه و پوشش انواع سقف ها (گنبدی، قوسی، نعل اسبی، هرمی) با استفاده از ورق های پلی کربنات نموده است.

ما در شرکت سایه پوشان فرداد همواره سعی کرده ایم بر مدار مشتری مداری حرکت کنیم و در ذیل به خط مشی که بر اجرای آن پایبند می باشیم به اختصار اشاره شده است:

  • کاهش هزینه (اتکاء بر مهندسی ارزش)
  • کیفیت محصول مطابق با استانداردهای (QC- QA)
  • تولید براساس سفارش مشتری
  • مشاوره و بازدید رایگان
  • خدمات پس از فروش و ایجاد ارزش برای مشتری
  • نیروهای متخصص و کارآمد
بارانگیر
بارانگیر

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و سایت سازه پلاس هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد. در صورت نیاز به لینک‌های داخل متن مراجعه فرمایید.

۰ دیدگاه