انتخاب برگه

نکات فنگ شویی برای خانه ای رو به شرق

اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۳ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

بسیاری از تمرین‌کنندگان فنگ شویی بر این باورند که خانه‌ای که رو به شرق است، جهت ایده‌آل برای تغذیه و انرژی سالم است. داشتن خانه ای رو به شرق به این معناست که ورودی خانه شما رو به طلوع خورشید باشد. نور خورشید یکی از قدرتمندترین نیروهای انرژی مثبت است که کارشناسان فنگ شویی آن را با خوش شانسی مرتبط می دانند. همچنین اعتقاد بر این است که خانه هایی که رو به شرق هستند از روابط خانوادگی هماهنگ، سلامتی و رفاه حمایت می کنند.

شما اگر به دنبال راه اندازی یک شرکت جدید هستید یا به شروعی تازه نیاز دارید، باید خانه ای رو به شرق را در نظر بگیرید. جهت خانه رو به شرق به ویژه از این تلاش‌ها حمایت می‌کند.

چگونه تعیین کنیم که خانه شما رو به شرق استبرخی از سنت‌های فنگ شویی، به ویژه مدرسه قطب نما و مدرسه کلاسیک، معتقدید که جهت خانه شما مهم است. خانه‌ای که رو به شرق است یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تعیین اینکه آیا جهت طلوع خورشید را می‌دانید یا خیر است. بیرون درب ورودی خود بایستید و رو به بیرون باشید. اگر جهت طلوع خورشید رو به رو هستید، خانه شما رو به شرق است.

همچنین می توانید از قطب نما یا برنامه قطب نما در تلفن هوشمند خود برای تعیین جهت رو به خانه خود استفاده کنید. دوباره جلوی در بایستید و رو به بیرون باشید. از قطب نما استفاده کنید تا به شما کمک کند جهتی را که با آن روبرو هستید تعیین کنید.

نقشه باگوا و خانه ای رو به شرق نقشه باگوآ ابزاری است که طراحان فنگ شویی از آن برای ترسیم انرژی یک فضای خاص استفاده می کنند. بسته به نوع نقشه باگوا که استفاده می کنید، هر ناحیه از نقشه با یک جهت اصلی مطابقت دارد. منطقه ای که بیشتر با شرق مرتبط است، بخش ژن در نقشه است. این منطقه ای است که خانواده و شروع های جدید را نشان می دهد.

خانه های رو به شرق و عناصر پنج عنصر چوب، آب، آتش، خاک و فلز عناصر بنیادی جهان هستند و نقش اساسی در باور فنگ شویی دارند. منطقه ژن نقشه باگوآ نمایانگر خانواده و آغازهای جدید است، اما عنصر چوب را نیز نشان می دهد. عنصر چوب نشان دهنده رشد، سرزندگی و شروعی جدید است. نمادها و رنگ های مختلف نشان دهنده عنصر چوب هستند. برخی از این موارد شامل اشکال عمودی مانند ستون ها و راه راه ها، سایه های قهوه ای و سبز و گیاهان است.

در چرخه سازنده عناصر، عنصر آب به حمایت و تغذیه انرژی چوب کمک می کند. از نمادهایی مانند خطوط مواج، ویژگی‌های آب، و رنگ‌های آبی و سیاه عمیق برای کمک به تحریک انرژی چوب خانه‌ای رو به شرق استفاده کنید.

نکاتی برای بهینه‌سازی خانه‌ای رو به شرقاز ابزارهای تزئینی نقشه باگوا و عناصر چوب و آب استفاده کنید تا به شما کمک کند به خانه رو به شرق خود انرژی دهید.

Colors Paint Your House. بالوکو اگر می خواهید خانه خود را با رنگ جدیدی رنگ آمیزی کنید، سایه های خنک و آرام بخش چوب یا عنصر آب را در نظر بگیرید. انتخاب رنگ‌های دلپذیر مانند مریم گلی، سرمه‌ای، سیاه و سبز جنگلی می‌تواند انرژی قدرتمند چوب و عنصر آب را در خانه‌های رو به شرق شما به ارمغان بیاورد.

گزینه‌های درب جلو. مگی بندر داخلیدرب ورودی یکی از حیاتی ترین جنبه های یک خانه فنگ شویی است زیرا این مکانی است که در آن انرژی وارد خانه شما می شود و از آن خارج می شود. داشتن یک درب ورودی محافظ و خوش شانس برای حفظ انرژی مثبت در خانه شما ایده آل است. رنگ های درب ورودی را انتخاب کنید که نمایانگر عنصر چوب و آب باشد. برخی از سایه هایی که نمایانگر چوب هستند ممکن است شامل زیتون، همیشه سبز، مریم گلی، زمرد، نعناع، ​​یشم، تاپ، بژ، موکا و سبزآبی باشد. رنگ‌هایی که آب را نشان می‌دهند عبارتند از رنگ‌های آبی تیره و مشکی مانند آبی، نیمه‌شب، زغالی و آنتراسیت.

ستون های عمودی معماری + ساخت و ساز Lasley Brahaney ستون های عمودی عنصر چوب را با حرکت حیاتی به سمت بالا نشان می دهند. ستون‌ها یا پایه‌ها روشی خیره‌کننده برای نمایش عنصر چوب هستند، اما همچنین به خانه شما سبک زیبایی می‌دهند.

ویژگی‌های آباستودیو ویلیام هفنر ویژگی‌های آب مانند چشمه های کوچک یا حوضچه ها حضوری آرام بخش به خانه شما می آورند. اینها همچنین نشان دهنده عنصر آبی هستند که انرژی چوب را برای خانه رو به شرق شما تغذیه می کند. قرارگیری برای عنصر آب کلیدی است. رو به بیرون در آستانه درب ورودی خود بایستید. هر آب نما که استفاده می کنید باید در سمت چپ قرار گیرد. شما نباید هیچ آب نما را در سمت راست در قرار دهید زیرا انرژی منفی را به خانه شما وارد می کند.

به غیر از آب نما، می توانید از نمادهای دیگر آب برای کمک به فعال کردن انرژی چوب در خانه خود استفاده کنید. خانه اینها ممکن است شامل یک تخته مشکی یا سرمه ای یا نقاشی دیواری در نزدیکی درب ورودی باشد که دارای رنگ آبی و مشکی یا بدنه ای از آب باشد.

گیاهان

از گیاهان برای نماد چوب استفاده کنید عنصر و برای کمک به ایجاد یک منطقه درب ورودی استقبال کننده. گیاهانی را انتخاب کنید که دارای الگوی رشد قوی و عمودی هستند تا نماد چوب باشند. اینها ممکن است شامل نخل یا درختان چتر باشد. یا گیاهانی مانند سرخس یا جنی خزنده را در نظر بگیرید. هر یک از این گزینه ها انرژی حیاتی برای فضای درب ورودی شما ایجاد می کند.

افزایش نور طبیعی خانه های معاصر Corr نور طبیعی سالم ترین منبع نور است. با یک خانه رو به شرق، اغلب آفتاب صبح زود به وفور وجود دارد. با به حداقل رساندن پوشش پنجره در جلوی خانه، از این نور حیاتی نهایت استفاده را ببرید. در حالی که باید بتوانید حریم خصوصی خود را حفظ کنید، حتماً پرده‌ها یا سایه‌هایی برای پنجره‌ها بسازید که وقتی می‌خواهید نور خورشید را وارد کنید عقب می‌نشینند.

از آینه‌ها برای بزرگ‌نمایی اثرات خورشید استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که یک آینه داخلی هرگز مستقیماً رو به درب ورودی نباشد تا انرژی مثبت به بیرون از خانه منعکس نشود. در عوض، آینه‌ها را طوری قرار دهید که نور خورشید را از پنجره‌های جلویی منعکس کنند تا نور خانه بیشتر شود.

رنگ‌هایی که باید از آن اجتناب کنید محلات داخلی Moondrop همانطور که عنصر آب عنصر چوب را تقویت می کند، آتش نیز و فلز آن را ضعیف می کند. بنابراین، باید از رنگ ها و نمادهایی که این عناصر را فعال می کنند اجتناب کنید. از رنگ های روشن و پر جنب و جوش مانند قرمز و نارنجی در جلوی درب سمت شرق خودداری کنید. همچنین از نمادهایی مانند مثلث و آتش نزدیک جلوی خانه خود اجتناب کنید. این حتی می‌تواند شامل گیاهانی با برگ‌ها یا گل‌های قرمز یا نارنجی باشد.

عنصر فلزی با خاکستری روشن و سفید نشان داده می‌شود. همچنین با اشیاء فلزی مانند زنگ‌ها، مجسمه‌ها و اشیاء گرد و کروی نماد آن می‌شود.

مزایا و معایب یک خانه رو به شرق دلایل عملی وجود دارد که چرا خانه‌های رو به شرق ممکن است در برخی محیط‌ها بهتر یا بدتر باشند. اینها اغلب زیربنای ایدئولوژی فنگ شویی مرتبط با جهت گیری خانه به سمت شرق هستند.

خانه هایی که رو به شرق هستند در معرض آفتاب صبحگاهی قرار دارند. این برای افرادی ایده آل است که می خواهند الگوهای خواب خوبی ایجاد کنند که منعکس کننده ریتم های طبیعی شبانه روزی باشد و برای کسانی که دوست دارند صبح زود بیدار شوند و روز خود را شروع کنند

انرژی مثبت – فنگ شویی. طراحان بر این باورند که خانه هایی که رو به شرق هستند با انرژی مرتبط هستند که باعث رشد و شروع جدید می شود. این یکی از بهترین جهت گیری ها برای افرادی است که تلاش های جدیدی را آغاز می کنند.

معایب: صبح های روشن – اتاق های رو به شرقی برای افرادی که به دلیل ترجیح یا کار نیاز دارند صبح ها دیرتر بخوابند ایده آل نیستند. اتاق خود را با پرده‌های خاموش یا سایه‌ها مجهز کنید تا مطمئن شوید که می‌توانید آرام بخوابید، بدون اینکه تحت تأثیر تابش خیره کننده صبحگاهی قرار بگیرید.

گزینه‌های محدود باغبانی – به دلیل نور محدود، این کار را انجام خواهید داد. گزینه‌های کمتری برای گیاهان و گل‌هایی که در فضاهای بیرونی شما رشد می‌کنند، دارید.

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *