انتخاب برگه

پیشرفت در طرح ۴۲ میلیون پوندی برای تبدیل مسیر ریلی از تونل کانال به ومبلی برای حمل و نقل

مرداد ۲۶, ۱۴۰۲ | پست تولید شده با هوش مصنوعی | ۰ دیدگاه

مدیر زیرساخت تونل کانال، Getlink در حال پیشبرد طرحی است که می گوید ۳۰ سال در دست ساخت است، تا مسیری از تونل به ومبلی را ارتقا دهد. سنج بارگیری بار مدرن تر.
Getlink می‌خواهد مسیر را از Dollands Moor، انبار باری تونل مانش، به ومبلی از طریق Maidstone به گیج W12 تبدیل کند، که استاندارد در سراسر اروپا است، و معتقد است که می‌تواند این کار را برای ۴۲ میلیون پوند.
اکثر خطوط ریلی در بریتانیا دارای گیج W6a هستند که تقاضای خدمات مسافری را در ارتفاع ۲.۶ و ۲.۴ متر برآورده می‌کند. گیج W9 در بریتانیا نیز استفاده می شود و به قطارهایی با ارتفاع ۲.۷۴ متر و عرض ۲.۶ متر اجازه عبور می دهد، در حالی که W12 – که توسط HS1 استفاده می شود – فاصله ارتفاع را به ۲.۹ متر افزایش می دهد، همچنان با عرض ۲.۶ متر.
طبق گفته Getlink، کارهای ساختمانی اصلی مورد نیاز برای تبدیل مسیر از طریق Maidstone به W12 شامل حفاری و مربع کردن حدود ۵۰ میلی متر تونل Saltwood در نزدیکی Folkestone، پخ کردن تعدادی سکو در مسیر و نصب تجهیزات کنار مسیر در مناطق خاص.
Getlink بر این باور است که کارها را می‌توان طی دو تا سه سال با سطح بالای اختلال پذیرفته شده یا سه تا پنج سال با حداقل اختلال تکمیل کرد.
جان کیف، مدیر ارشد شرکت و امور عمومی Getlink گفت: “این [تبدیل به w12] در ۳۰ سال گذشته از زمان ساخت تونل به عنوان یک اولویت برای بهبود در نظر گرفته شده است.
“در مطالعات Network Rail به عنوان یکی از سه پیشرفت برتر مدام مطرح می‌شود، اما هرگز برای دریافت بودجه اولویت‌دار به بالای فهرست راه پیدا نکرده است.”
اخیراً، NCE در مورد برنامه Network Rail برای تبدیل این مسیر به گیج بار W9a با حداقل مداخله برای ۱۰ میلیون پوند گزارش داد، اما Getlink قاطعانه است. می خواهد تمام راه را طی کند و آن را به W12 تبدیل کند.
کیف بیان کرد که چگونه انتقال شبکه ریل به راه‌آهن بریتانیایی بزرگ (GBR) به Getlink امید تازه‌ای داده است که کار تبدیل مسیر به W12 می‌تواند انجام شود.
این امید دوباره ناشی از این است که چگونه GBR قوانین خاصی را در مورد بهبود شبکه ریلی کمی تغییر می دهد. یکی از دلایلی که Getlink معتقد است این انتقال به این امر کمک خواهد کرد این واقعیت است که Network Rail در حال حاضر موظف به پرداخت غرامت به دارندگان حق امتیاز برای هرگونه اختلال در ترافیک است، اما تحت GBR با اپراتورهای خصوصی قطار قرارداد می‌بندد تا قطارها را طبق جدول زمانی و کرایه‌های مشخص اجرا کنند. همانطور که در حال حاضر در مورد لندن Overground وجود دارد، به این معنی که پرداخت ها به دولت بازپرداخت خواهد شد. این به Getlink کمک کرد تا با پیشنهاد خود در هزینه خود صرفه جویی کند.
علاوه بر این، یک مقررات فعلی بیان می‌کند که باید مسیرهای جایگزینی برای مسیرهایی که در حال بهبود هستند وجود داشته باشد، اما تحت GBR، High Speed ​​One را که قبلاً گیج W12 است، به‌عنوان مسیر جایگزین می‌شناسد، که امکان‌پذیر نبوده است. قبل از.
کیف گفت: «این استدلال از «تو نمی‌توانی انجامش دهی چون قوانین می‌گویند نمی‌توانی» به «بیایید به قوانین نگاه کنیم و ببینیم آیا در آینده همان قوانین خواهند بود؟» “”
گزارشی که اخیراً توسط شرکت مشاوره اقتصادی توسعه و زیرساخت حمل‌ونقل Volterra برای Getlink مورد تحقیق قرار گرفته است، بیان می‌کند که بر اساس پیشنهاد فعلی، گیج را می‌توان در این مسیر به مبلغ ۴۲ میلیون پوند در هزینه‌های ساخت و ساز مستقیم و هزینه‌های تیم پروژه ارتقا داد. اینها قبلاً تا ۱۸۲ میلیون پوند تخمین زده شده بود.
این گزارش همچنین شامل جزئیات تبدیل مسیر از Dollands Moor به Wembley از طریق Redhill و Tonbridge به مبلغ ۱۰۸ میلیون پوند است، اما بیان می‌کند که “این مسیر تنها زمانی لازم است که به سطوح ظرفیت تاریخی رسیده باشد”.
کیف بیان کرد که چگونه نیاز به تبدیل این مسیر به W12 به انگیزه‌های اقتصادی و کربن‌زدایی خلاصه می‌شود.
او گفت: “لجستیک بریتانیا می گوید که روزانه ۲۵۰ میلیون پوند از اقتصاد بریتانیا به دلیل ناکارآمدی، تحویل نشدن کالا، هدر رفتن، ساعت راننده و بی حرکت بودن کامیون ها از دست می رود.
«شما قبلاً یک مقایسه بسیار واضح و مستقیم [حمل و نقل ریلی در برابر حمل و نقل جاده ای] داشته اید. بحثی که ما در تلاشیم انجام دهیم این است که بازده این سرمایه گذاری آنقدر واضح و عظیم است که این نوع پروژه ایده آلی برای شروع است.”
او ادامه داد: “در هر سطحی کار می کند. این دولت را از نظر رشد سبز به جلو می برد زیرا تحویل صفر خالص نمی تواند با حمل و نقل جاده ای به عنوان ابزار اصلی انجام شود.”
Getlink اکنون بر دولت فشار می آورد تا از برنامه های خود حمایت کند. این مطالعه مطالعات Volterra را به وزرای داخل وزارت حمل و نقل نشان داده است و با مارک هارپر وزیر حمل و نقل در مورد برنامه ها ملاقات کرده است.
کیف گفت: “این استدلال برای همه روشن است، اما فقط یک شکاف در تامین مالی وجود دارد.
“اکنون این موضوع در مورد چگونگی دور زدن میز و انجام آن بحث است که در آن شما می توانید چنین بازگشت آشکاری را در سرمایه گذاری در چنین شرایط مالی تنگ مشاهده کنید.
“ما کاملاً درک می‌کنیم که چرا در حال حاضر چنین است، اما واقعاً اینجاست که باید گفتگو انجام شود یا اینکه کسی در دولت قدم بگذارد و بگوید که اینجا یک پروژه آشکار با بازگشت کوتاه مدت است.”
برای نظر در مورد این پیشنهاد با وزارت حمل و نقل تماس گرفته شده است اما هنوز پاسخی نداده است.

 

توجه: این محتوا بصورت اتوماتیک توسط هوش مصنوعی وبلاگ سازه پلاس، تولید و منتشر شده است. ممکن است در برخی عبارات کلمه معادل و ترجمه یا جمله‌بندی‌ و رعایت نگارش درست نباشند.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *