انتخاب برگه

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورود به حرفه مهندسان

کارت ورود به جلسه آزمون ورود به حرفه مهندسان:
http://92.242.195.162/ci_sherkat/index.php/kart_nezam/fani_sakh_1198arm/kart/

صفحه ویژه آزمون نظام مهندسی


در این صفحه اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون پیش روی نظام مهندسی ساختمان قرار داده می شود.

آیا کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود ؟

خیر . داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه می بایست به سایت معاونت مسکن و ساختمان (نظام مهندسی) به آدرس inbr.ir مراجعه نمایند .


تذکرات موجود در کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

تذکر مهم : ۱– همراه داشتن اصل کارت شناسایی معتبرعکسدار (کارت ملی و یا شناسنامه) و پرینت کارت شرکت در آزمون الزامی می باشد . ۲-همراه داشتن هرگونه وسیله ارتباط الکترونیکی از قبیل تلفن همراه ، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند،انگشترهوشمند و غیره درجلسه آزمون برخلاف ضوابط می باشد و با داوطلب بعنوان متخلف برخوردخواهد شد . ۳– ضمناً حضور داوطلب نیم ساعت قبل از شروع فرایند آزمون در حوزه امتحانی الزامی است

تذکر مهم (داوطلب گرامی به توضیحات ذیل توجه نمایید) :
۱-عوامل اجرایی (مراقبین، …) موظف به اجرای دستورالعمل های آزمون هستند. همکاری شما با عوامل اجرایی حوزه امتحانی، در برگزاری آزمونی دقیق و با کیفیت بسیار مؤثر و مثمرثمر است. پیشاپیش از اینکه با صبر و بردباری خود مسئولین برگزاری آزمون را همراهی می فرمائید کمال تشکر را داریم.
۲-از آوردن تلفن همراه (موبایل) و یا لپ تاپ و تبلت جداً خودداری گردد، همراه داشتن موبایل و یا لپ تاپ و تبلت در جلسه آزمون تقلب محسوب می شود. حوزه های امتحانی امکان نگهداری موبایل و لپ تاپ و تبلت داوطلبان را ندارند و هرگونه مسئولیت در این مورد به عهده داوطلب می باشد.
۳-آزمون کتاب باز است ولی به علت محدودیت فضای حوزه امتحانی، از ورود کتاب در حجم های وسیع و غیرمعقول جلوگیری خواهد شد. داوطلبان حق رد و بدل کردن کتاب، جزوه، یادداشت و یا هر وسیله دیگری را به هیچ شکل نخواهند داشت و به مراقبین تأکید گردیده است بخاطر رعایت حقوق عامّه داوطلبان در صورت مشاهده این گونه موارد بدون هیچ تذکری موارد را به عنوان تقلب صورت جلسه نمایند.
توجه : طبق تصمیمات متخذه ستاد برگزاری آزمون استفاده از سرویس بهداشتی در جریان برگزاری آزمون های تستی ممنوع است و ترک صندلی توسط داوطلب به هر عنوان به منزله پایان زمان آزمون داوطلب تلقی می شود و در این صورت پاسخنامه و دفترچه سؤال از داوطلب دریافت و می بایست حوزه را ترک نماید.
۴-برخی مصادیق تقلب و تخلف: صحبت نمودن داوطلب با داوطلب دیگر، نگاه کردن به پاسخنامه داوطلبان مجاور، رد و بدل کردن جزوه، کتاب و . . . ، جایگزینی (شرکت فردی بجای داوطلب) ، رد و بدل کردن پاسخنامه ، اخلال و ایجاد بی‌نظمی و بر هم زدن نظم جلسه ، استفاده از وسایل غیر مجاز: موبایل، رایانه، … ، پاره نمودن مدارک امتحانی (کارت، پاسخنامه و دفترچه سؤال) ، خارج نمودن مدارک امتحانی (پاسخنامه، دفترچه سؤال و کارت) ، استفاده از کاربن برای نسخه برداری
۵-طبق دستورالعمل آزمون، مراقبین موظف هستند در صورت مشاهده هرگونه موارد تقلب یا تخلف توسط داوطلبان، مراتب را بدون انعکاس به داوطلب مربوط گزارش و صورت جلسه نمایند.
۶-طبق ضوابط آزمون و در صورت احراز تخلف داوطلب، کلیه آزمون های ایشان در این دوره باطل و برابر مقررات از شرکت در آزمون های آتی نیز محروم می شود
۷-رد و بدل کردن هر نوع وسیله از قبیل (خودکار، خودنویس، روان نویس، مداد، مداد پاک کن و …) در جلسه آزمون در حکم تقلب تلقی گردیده و طبق ضوابط رفتار خواهد شد.
۸-خارج نمودن ملزومات آزمون(پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سؤالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب می شود و با داوطلبانی که اقدام به این تخلف نمایند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.
۹-نشستن داوطلب بر روی زمین در جریان برگزاری آزمون ممنوع است.
۱۰-ترک جلسه آزمون قبل از گذشت ۲/۳ مدت زمان تعیین شده برای پاسخگویی به سؤالات هر رشته امتحانی ممنوع است و عوامل برگزاری آزمون از خروج داوطلبان قبل از پایان مدت زمان تعیین شده برای هر یک از رشته های امتحانی ، جلوگیری به عمل خواهند آورد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *