انتخاب برگه

نماد اعتماد الکترونیک:  (قابل کلیک)

نماد رسانه:  (قابل کلیک)

logo-samandehi

پشتیبانی سازه پلاس

ایمیل پشتیبانی
sazeplus[@]gmail.com
واتساپ پشتیبانی
۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳

پرداخت پی‌پینگ

شرکت مانا تدبیر آواتک

شماره تماس تراکنش ناموفق:

۰۲۱-۹۱۰۰۱۵۲۰

پرداخت زرین پال

شرکت همراه پرداز زرین

شماره تماس تراکنش ناموفق:

۰۲۱-۴۱۲۳۹

ضمانت خرید و تضمین بازگشت وجه به خریدار با قرارداد با شرکت‌های حوزه فین‌تک

سیستم پرداخت بانکی وب‌سایت سازه پلاس توسط برترین شرکت‌‌های فین‌تک (FinTech) ایرانی (پی‌پینگ و زرین پال) که جز پرداخت یاران بانک مرکزی هستند، به سیستم شاپرک (کلیه کارت‌های بانکی در ایران) متصل بوده و کلیه تراکنش‌ها در مبداء و مقصد قابل رهگیری و پیگیری می‌باشند.

همه درگاه‌های ما قابلیت بازگشت تراکنش اتوماتیک (Reverse) داشته و چنانچه تا یک ساعت بعد از خرید، پاسخی از طرف سایت برای پرداخت کننده ارسال نشود (ایمیل خرید یا دسترسی به دانلود از سایت ارسال نشود)، درگاه بانکی بصورت اتوماتیک مبلغ شما را بازگشت می‌دهد. نیازی به تماس با بانک یا سایت برای تراکنش ناموفق نیست.

توجه: در تراکنش ناموفق تا یک ساعت مبلغ برمی‌گردد، پیامک (SMS) بازگشت وجه از طرف بانک ارسال نمی‌شود، باید موجودی حساب تان را چک کنید. (برای برخی خطاها تا ۷۲ ساعت نیز امکان بازگشت‌وجه وجود دارد.)

جهت اجتناب از تراکنش ناموفق حتما V-P-N یا فیل-تر-شکن را هنگام خرید غیرفعال نمایید.

صدور فاکتور رسمی آنلاین برای خدمات مهندسی سازه پلاس

در کلیه تراکنش‌های آنلاین سازه پلاس، بلافاصله رسید سفارش که شامل مشخصات محصول، قیمت و مشخصات خریدار و شماره سفارش و… بوده خدمت خریدار ارسال می‌شود.

برای برخی خدمات مهندسی آنلاین سازه پلاس، مثل طراحی سازه، ادیت نقشه و طراحی‌های معماری و.. که مبلغ بعد از بررسی اولیه کار و بصورت توافقی اعلام می‌گردد، در صورت خواست مشتری، فاکتور آنلاین رسمی از طرف سیستم پرداخت یاری بانک مرکزی صادر می‌شود، که علاوه بر امکان پرداخت آنلاین از داخل فاکتور، کاملا از سمت پرداخت یاری بانک مرکزی خدمات ما تضمین شده و قابل پیگیری می‌باشد.

 

کارت خوان سازه پلاس

دستگاه‌های پوز POS سازه پلاس، در دفتر مرکزی یا در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها، همگی از شرکت داده ورزی سداد (بانک ملی) بوده و  با نام پذیرنده “سازه پلاس” همگی معتبر و مورد تایید مجموعه سازه پلاس است.

کلیه کارت‌خوان‌های بانکی متصل به شبکه شتاب بوده و با کلیه کارت‌های بانکی تراکنش قابل انجام است.

سایر روش‌های پرداخت

پرداخت ارزی مستقیم

پرداخت از طریق بانک زراعت ترکیه (Ziraat Bankası) با کارت‌های بانکی بین‌المللی بر مبنای یورو یا لیر ترکیه خواهد بود که شامل مالیات بر ارزش افزوده کشور ترکیه نیز خواهد شد.

پرداخت با ارز دیجیتال

پرداخت با ارز دیجیتال رایج انتخابی شما، برای کلیه محصولات و خدمات ارائه شده توسط سازه پلاس ممکن است.

کارت به کارت

در موارد نداشتن رمز پویا یا مشکل برای پرداخت آنلاین، با هماهنگی با پشتیبانی سایت امکان‌پذیر می‌باشد. ثبت سفارش از این روش مستلزم آنلاین بودن اپراتور بوده و فرآیند خرید اتوماتیک نخواهد بود.

در صورت هماهنگی برای واریز وجه کارت به کارت برای خدمات و محصولات سازه پلاس، صاحب حساب فقط با نام “سیدحسین نژادفرد” برای سازه پلاس معتبر می‌باشد.