انتخاب برگه

خدمات مهندسی VR سازه

خدمات مهندسی VR سازه

کلیه خدمات مهندسی پیشرفته واقعیت مجازی (Virtual Reality) برای سازه و معماری با حداکثر کیفیت ممکن و امکانات پیشرفته نرم‌افزاری و سخت‌افزاری توسط شرکت سازه پلاس قابل انجام است.

واقعیت مجازی در سازه

در جهت پیشرفت‌های مهندسی و استفاده از فن‌آوری و تکنولوژی‌های نوین در صنعت ساختمان می‌توان، مراحل اجرای ساختمان را قبل از شروع عملیات ساختمانی کاملا مدلسازی و شبیه‌سازی واقعی کرده و مشکلات اجرایی را از قبل مشاهده و راه‌حل ارائه داد. این اقدام در پروژه‌های انبوه‌‎سازی ساختمان و صنعتی‌سازی ساختمان (ساخت ساختمان با روش صنعتی)، مدولارسازی ساختمان (ساخت ساختمان با قطعات تیپ) و پیش‌ساخته‌سازی بیشترین کاربرد و کارایی را داشته و هزینه‌های اضافی و دوباره‌کاری‌ها را به حداقل می‌رساند.

VR در ساخت و ساز
VR در ساخت و ساز

VR در ساخت و ساز

با VR می‌توانید با هدست خود، دقیقا در هر محله اسکلت سازه ساختمان (یا هر نوع سازه‎‌ای) مشابه واقعیت در پروژه و سایت کارگاه ساختمانی قدم زده، یا از دور و نزدیک کلیه جزئیات و موارد موجود را مشاهده و لمس نمایید.

ارئه خدمات VR سازه معمولا برای پروژه‌های متداول مسکونی، قابل توجیه نبوده و برای پروژه‌ها و کارگاه‌های بزرگ مقیاس (بالای ۵۰ هزارمترمربع) می‌تواند قابل بررسی باشد. در هر صورت مجموعه سازه پلاس، قابلیت ارائه خدمات VR صنعت ساختمان در هر مقیاس و اندازه‌ای را دارد.

در صورت نیاز به انجام طراحی؛ کافیست شماره پشتیبانی سازه پلاس ۰۹۳۵۹۳۱۰۵۹۳ را ذخیره کرده، در یکی از پیام‌رسان‌های در دسترس تلگرام/واتساپ/ایتا پیام دهید.